महान डिप्रेशनको वर्षमा मक्खन र अण्डाहरू जस्तै लक्जरीहरू थोरै थिए, तर व्युत्पन्न पखेटाहरूले अझै पनि राम्रो-भन्दा राम्रो-सेतो सेकेन्डहरू उत्पादन गर्न व्यवस्थित भए। डिप्रेसन केक व्यञ्जनहरूको सूचीहरू मात्र सजिलै आधुनिक व्यक्तिहरूको जस्तै हुन्छन्, सोडा र सिरका बेकिंगको साथ मक्खनको सट्टा अङ्ग र सब्जीको तेलको काम गरेर।
कहिलेकाँही कहिलेकाहीँ बेकी केकको रूपमा उल्लेख गरिएको छ, आंशिक रूपमा तपाईले यो चाहानुहुन्छ भने सबैलाई एक प्यानमा मिलाउन सक्दछ र यो बेग्लै कन्फेक्शनले धेरै संघर्षकारी परिवारको तालिकामा उत्सव ल्यायो। अवधारणा केक व्यंजनहरू देशको आर्थिक पुनरावृद्धिभन्दा राम्रोसँग अनुचित छन् भन्ने तथ्यले तिनीहरूको स्वादिष्टपनको लागि छोटो पार्नुपर्छ। यसले डेयरी एलर्जीसँग व्यक्तिहरूको लागि ठूलो केक बनाउँदछ वा एक भेगको खाना खाने गर्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 कप आउँ
- 2 कप चीनी
- पिच नमक
- 2 चम्मच बेकिंग सोडा
- 10 स्तरको चप्पलेटहरू नचाहिने कोकोआ
- 2 चम्मच वेनिला
- 3/4 कप सब्जी तेल
- 2 चम्मच सख्त सेतो सिरका
- 2 कप ठंडे पानी
यसलाई कसरी बनाउने?
- गर्मी ओवन 350 एफ। एक 13x 9x2 इन्च पाक प्यान ग्रीस र आटा।
- एक ठूलो मिश्रण कटोरामा सूखी अवयवहरू लिनुहोस्। शेष सामग्रीहरू थप्नुहोस् र सुचारू र राम्रोसँग संयुक्त सम्म ठूलो चम्मचसँग हलचल गर्नुहोस्।
- पटरमा पटेर खानुहोस्।
- बीचमा सम्मिलित सम्मिलित टूथपेक्सले 30 मिनेटसम्म वा 350 फिटमा पकाउनुहोस्।
- केक माथि पूर्ण रूपमा स्पर्श गर्न ठिक नभएसम्म तार रैकमा प्यान सेट गर्नुहोस्।
- तपाईंको मनपर्ने फ्रस्टिङसँग फ्रस्ट।
चकलेट केक बारे थप
के तपाइँ सँधै तपाईंको जन्मदिनको लागि चकलेट केक रोज्नुहुन्छ? यी अन्य चकलेट केक व्यञ्जनहरू हेर्नुहोस्:
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 258 |
| कुल मोटा | 12 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 8 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 310 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 37 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |