यो पनीर चटनी कछुआ वा अन्य सब्जियों मा अद्भुत छ, वा यसलाई एक ब्रंच स्थल वा क्विच संग सेवा गर्ने प्रयास गर्नुहोस्।
काली मिर्च सस को एक ड्यास स्वाद भन्छन् र यो सजिलो पनीर ससमा थोपा।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 चम्मच मक्खन
- 3 चिसो चप्पल
- 1/2 चम्मच सुकेको दाई
- 2 कप दूध
- 1 कप कदरडर पनीर
- नमक र काली मिर्च
- काली मिर्च चटनी, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
कम गर्मीमा एक भारी सॉसप्यानमा मक्खन पिउने; आलु र सरसफाईमा हिउँदो हुन्छ जब मिश्रण चिकनी र बुलबुली हुन्छ। कुकुर, निरन्तर चिसो, 2 मिनेटको लागि। मिश्रण ब्राउन नदिनुहोस्।
धीरे - धीरे दूध जोडें; पकाउन जारी राख्नुहोस्, घिमिरे र उबलने सम्मसम्म, निरन्तर बिरालो। 1 मिनेट उबालो
पनीर जोड्नुहोस् र पनीर पिघ्न नभएसम्म रुसी जारी राख्नुहोस्।
नमक, काली मिर्च, र कालो मिर्च सॉस संग स्वाद।
तपाईं पनि मन पर्छ
सब्जिहरु को लागि एक त्वरित पनीर सस कसरि बनाएँ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 332 |
| कुल मोटा | 24 जी |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 64 मिलीग्राम |
| सोडियम | 593 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 16 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 13 g |