यो चिसो, स्वादिष्ट चकलेट माथि उल्लेखित केक यसको आफ्नै मोटो चकलेट टपिंग बनाउँदछ। यो अद्भुत स्वाद संग एक हलवा केक हो , र यो ठीक गर्न सजिलो छ।
यसलाई उल्टाउनुहोस् जब यो ओवनबाट अझै तातो छ र यसलाई व्हाइड क्रीम वा व्हाइड टुप्पसँग न्यानो पार्नुहोस्। वा वेनिला वा चप्पल पनी आइसक्रीमको स्कूपको साथमा सेवा गर्नुहोस्!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 कप शर्करा (दागिएको)
- 1 कप आटा (सबै उद्देश्य, छुटेको)
- 2 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/2 चम्मच नुन
- 2 चक्करहरू बेवास्ता गरिएको चकलेट
- 2 चम्मच मक्खन
- 1/2 कप दूध
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- माथिको लागि:
- 1/2 कप शर्करा
- 1/2 कप ब्राउन शुगर (प्याक)
- 1 चम्मच unsweetened कोको पाउडर
- 3/4 कप पानी (उबलिरहेको)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 350 फिट
- एक 8 इन्च स्क्वायर वा 9-इन्च राउन्ड बेकिंग प्यान ग्रीस र आटा।
- एक ठूलो कटोरीमा, 3/4 कपको दाग गरिएको चिनो, आटा, बेकिंग पाउडर र नुन एक साथ जोड्नुहोस्। राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्न हल गर्नुहोस्।
- एक डबल बॉइलरको माथि वा सिमलेस पानीमा स्टेनलेस स्टील वा गिलास कटोरामा माथी, बेइजिङ चकलेटले मक्खनलाई पिघाउँछ।
- दूध र वेनिला सँग मिल्ने अवयवहरूमा चकलेट मिश्रण जोड्नुहोस्; सुत्न सम्म बिजुली मिक्सरसँग हरायो।
- चकलेट चकलेट केक ब्याटर तयार पैनमा र समान रूपमा फैलिएको छ।
माथिको लागि:
- 3/4 कप पानी एक सससेन मा एक फोडा वा माइक्रोवेव मा एक पाइइक्स मापन कप मा ल्याउनुहोस्।
- यसबाहेक, 1/2 कप, कचौराको चिनो, 1/2 वटा कप ब्रान्ड शर्क, र छातीमा कोकोआ मिलाउनुहोस्। समान बल्लेबाजमा मिश्रण मिलाउनुहोस्,
- टपिंगमा उकालो पानी उकालो।
- 35 देखि 40 मिनेटको लागि पहिले नै 350 एफ ओवनमा केक मिलाउनुहोस्।
- केकमा केक हटाउनुहोस्। जबकि यो अझै तातो छ, केक मा केक प्लेट वा थाली राख्नुहोस् र सावधानीपूर्वक केक उल्टाउनुहोस्। एक स्पट्युल संग, प्यान मा बाँकी राख्नु र उल्टो केक माथि फैलियो।
केक न्यानो वा चिसो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 468 |
| कुल मोटा | 1 9 |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 14 मिलीग्राम |
| सोडियम | 335 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 72 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 5 g |