एक कोइरालाको आगो चर्को लागी एकदम सही छ किनकि मासु चाँडै एक सूक्ष्म, स्मोको स्वाद उठाएको छ, तर यसलाई ग्याँस ग्रिलमा पनि ठूलो स्वाद दिन्छ। र यदि तपाईलाई फ्लिप गर्न प्रयास गर्दा आपदालाई जोखिम नदिने घृणा गर्नुहुन्छ भने यो "कुनै फ्लिप" ग्रील्ड सामन नुस्खा तपाईंको लागि हो। सामनले छालाको छेउमा मात्र पकाउँछ, र हल्का पछाडि नमी बनाइन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउंड सामन (ताजा, छाला मा)
- 1 चम्मच वनस्पति तेल
- नमक स्वाद (कोषेर)
- काली मिर्चको स्वाद
- 1/2 गुच्छा चाइव्स (असत्य)
- 4 sprigs tarragon
- वैकल्पिक: नींबू विवाहहरू
यसलाई कसरी बनाउने?
1. एक कोइराला मा एक मध्यम गर्म अग्नि तयारी गर्नुहोस् वा ग्याँस ग्रिल माध्यम माध्यम-उच्च गर्नुहोस्।
2. तेलको साथ सामनको मासुको पक्षलाई ब्रश गर्नुहोस्। नमक र ताजा जमीन काली मिर्चको साथमा सामन कोट। माथिको जडीबुटीहरू स्क्याटर गर्नुहोस्, र ग्रिलमा छाला-साइड-डाउन राख्नुहोस्। ढक्कन बन्द गर्नुहोस् र 10-15 मिनेट (मोटाईमा निर्भर गर्दछ) को लागी पछाडि पकाउनुहोस्, वा सामन सम्म मात्र सफा पकाइएको छ।
3. छाला कालेला हुनेछ तर माछा घुमाउनेछ र ओभरले नभए सम्म सुत्न सक्नेछ। सामनको सतह केही कम पारदर्शी हुन सक्छ तर केही ठोस र स्पर्शको लागि न्यानो हुनुपर्छ। हटाउनु र पन्चसँग लुगा लगाउनुहोस्; लेमनसँग सेवा गर्न 5 मिनेटको लागि आराम गर्न अनुमति दिन्छ। जडीबुटीहरू खारेज गर्न वा गार्निशको रूपमा प्रयोग गर्न सकिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 234 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 76 मिलीग्राम |
| सोडियम | 142 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 27 जी |