यो ग्रील्ड सामन नुस्खा जर्ज फ्रान्सेन ग्रिलको लागि डिजाइन गरिएको छ, तर तपाईं यो सरल ग्रील्ड सामन नुस्खा नियमित मैदानमा बनाउन सक्नुहुन्छ। ताजा जडी बूटियों र नींबू रस यस आसान ग्रील्ड सामन नुस्खा को लागि राम्रो स्वाद जोड्नुहोस।
मिस छैन: जर्ज फोरमैन ग्रिल व्यञ्जनहरू
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 कप
- कागतीको रस
- 2 Tbsp। जैतून का तेल प्लस ग्रिलको लागि थप
- 2 Tbsp। तातो ताजा अरेगानो
- 2 Tbsp। कटा ताजा थिम
- 2 Tbsp। कटा ताजा तुलसी
- 1 चम्मच। समुन्द्री नुन
- 1/2 tsp। ताजा जमीन कालो मिर्च
- 2 एलबीएस।
- सामन फिललेट
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक गैर प्रतिक्रियाशील कटोरामा, नींबूको रस सँगसँगै whisk whiskey, 1 टिबी। जैतून का तेल , जडी बूटी, नमक र काली मिर्च। सामन थप्नुहोस्, कोट राम्रोसँग बदल्नुहोस्। जब तपाईं जर्ज फोरमैन (या कुनै इनडोर संपर्क) ग्रिल देखि पहिले सैलून को अहसास गरें।
- जर्ज फोरेमन ग्रिलमा सामन राख्नुहोस् । 3-8 मिनेट कुक गर्नुहोस्। पकाउने समय सामोनको मोटाईमा निर्भर हुनेछ। जर्ज फोनेमले नियमित ग्रिल भन्दा धेरै छिटो पकाउनु पर्छ, त्यसैले 3 मिनेटमा सामनलाई जाँच गर्नुहोस्। यदि सलामले फोर्कमा सजिलै फ्लेक गर्दछ र भरमा ओपेरा हुन्छ भने, यो हुन्छ।
मिस छैन: सामन व्यञ्जनहरु
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 523 |
| कुल मोटा | 30 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 152 मिलीग्राम |
| सोडियम | 718 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 55 g |