वाल मर्सला यो नुस्खामा अपग्रेड हुन्छ। पतली तरल काटलेटको सट्टा, यो संस्करण मासु, पर्याप्त पर्ख चोप्सको साथ बनाइन्छ। हरियो प्याज, लसुन, र मशरूम स्वादिष्ट डिश स्वाद र सूखी मार्साल रक्सीले स्वादिष्ट सॉस बनाउँछ।
हट पकाएको स्वर्गको बाल पास्ता पादरी वा भाषाको साथमा साल र चटनीको सेवा गर्नुहोस्, वा पकाएको वा मसिड आलु सँगसँगै सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच मक्खन
- 2 चम्मच अतिरिक्त-कुञ्जी जैतून का तेल
- 4 हरित प्याज (पतली कटाई, लगभग 1/2 कप)
- 1 लौह लसुन (मध्यम, मिनी)
- 6 औंस ताजा मशरूम (पतला कटाई)
- 2 tablespoons
- सबै उद्देश्यको आटा
- 1/4 कप सुकेको मसाला रक्सी
- 1 1/2 कप बीफ स्टक (वा चिकन स्टक)
- नमक र मरिच, स्वाद गर्न
- 4 वेभ चोप्स (3/4 देखि 1 इन्च मोटी)
यसलाई कसरी बनाउने?
- पूर्वमा ओवन 375 एफ सम्म
- मध्य-कम तापक्रममा भारी चम्मचमा जैतूनको तेल र मक्खनलाई बिउँनुहोस्। मशरूम जोड्नुहोस्; जब सम्म मशरूम मात्र निविदा हुन्छ। 1 मिनेट लामो लागि हरित प्याज र लसुन र साईट थप्नुहोस्। लगभग 2 मिनेटको लागि अँध्यारो र पकाउनुहोस्, जोड्नुहोस्। धीरे - धीरे बीफ स्टक र मार्सा शराब थप्नुहोस्। लामो समय सम्म पकाउनुहोस् र थोपा कम गर्नुहोस्। एक सानो ताजा ग्रेटेड मिर्च जोडें; स्वाद र नमक जोड्नुहोस्, जस्तै स्वाद गर्न आवश्यक छ। गर्मीबाट चटनी हटाउनुहोस् र अलग गर्नुहोस्।
- नमक र काली मिर्चको साथमा दुवै पक्षको मौसम।
- मध्यम ऊँची उचाईमा ओवन सुरक्षित कुञ्जी राख्नुहोस्। प्रत्येक पक्षमा 3 देखि 4 मिनेटको लागि भोक चोप्सो राख्नुहोस्। यदि कुञ्जी ओवन-सुरक्षित छैन भने, सेयर चोप्सहरू पाक वा प्यानमा सार्नुहोस्।
- चोर्सो मा मार्सल सस डालो र ओवन पप गर्नुहोस्।
- लगभग 15 मिनेटको लागि भोक गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 755 |
| कुल मोटा | 37 g |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 17 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 246 मिलीग्राम |
| सोडियम | 887 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 31 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 70 g |