भरिएको गोभीको लागि नुहाउने गहुँको मासु र चावलले भरिएको र पनीर र टमाटर सूपको साथ लिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 ठूलो सिर गोभी
- 1 पाउण्ड लीन
- जमीन मासु
- 1 कप ग्रेटेड फैडरडर पनीर
- 1/2 प्याज प्याज (कटाई)
- 1 कप द्रुत पकाउने चावल (नचाहिने)
- 2 डिब्बा टमाटर सूप सङ्कलन
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
- 1/2 कप पानी
यसलाई कसरी बनाउने?
- गोभीबाट केन्द्र हटाउनुहोस्; एक चाकू संग, मासु र चावल को मिश्रण पकडने को लागि पर्याप्त एक गुफा गुलाब।
- मिक्स ग्राउन्ड बीफ, प्याज, चावल, 1 का सूप, नमक, र कालो मिर्च, डिब्बाबंद खाडी, बाँकी गोभी (कोर छैन) संग।
- तल 1/2 कप पानीको साथ ठूलो राउन्ड क्यासरोल डिशमा गोभी हेड गर्नुहोस्।
- मासु को मिश्रण संग गोभी भरें; 350 एफ।
- टमाटर सूपको बाँकी 1 बाँकी संग पनीर पिघ्न।
- क्यासरोलबाट आवरण हटाउनुहोस् र गोभीको सिरमाथि सूप मिश्रण डाल्नुहोस्।
- 15 मिनेटको लागि ओवनमा फर्काइएको फर्कनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 385 |
| कुल मोटा | 17 जी |
| पागलिएको बोसो | 8 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 81 मिलीग्राम |
| सोडियम | 316 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 31 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 27 जी |