उत्तम परिणामहरूको लागि, यो डिशमा ह्याटर वा इन्डोनेशिया मद्रास करीरी पाउडर मध्ये एक प्रयोग गर्नुहोस्। क्यान्टोनी बीफ करी एक बहुभाषी भोजन को भाग को रूप मा 3 - 4 कार्य गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 पाउन्ड फ्लाईक स्टेक
- 1 मध्यम प्याज
- 1/2 वटा कप चिकन भाइरस वा स्टक
- 1 चम्मच अंधेरे सोया सॉस
- 1/2 चम्मच शुगर
- 1/4 चम्मच नुन
- 1 1/2 चम्मच cornstarch 3 चम्मच पानी मा मिश्रित
- 2 चम्मचों पाउडर करी पाउडर दो चम्मच पानी संग एक पेस्ट बनाउन को लागि मिश्रित
- 1 देखि 2 चम्मच चीनी चावल को शराब या सूखी शरी
- 1 देखि 2 चम्मच मूंगफली, canola वा अन्य सब्जी तेल को लागि हलचल-फ्राइंगिंग को लागि
यसलाई कसरी बनाउने?
- घाँटीमा पातलो पातलो पट्टीमा काट्नुहोस्, लगभग 1 1/2 इन्च लामो र 3/4 इन्च चौडाई। पील र प्याज काट।
- एक सानो कटोरा मा चिकन भाइरस, गाढा सोया सस , शर्कु, र नुन जोड्नुहोस्। छुट्याइएको। अर्को सानो कटोरामा, क्यान्डस्च्यार्कमा पानी संग मिलाउनुहोस्।
- पहिले उच्च ऊँचाइमा अनुहार ज्वरो तयार छ जब पानीको एक छेउ थपिएको छ।
- जङ्गलमा 1 देखि 2 चम्मचको तेल डालो, किनाराहरू कोट गर्न बज्ज्यो। जब तेल तातो हुन्छ, तल्लोलाई मध्यममा घुमाउनुहोस् र प्याज जोड्नुहोस्। करी पाउडर जोड्नुहोस्, छोटो छोटो खैरो, त्यसपछि पानी पेस्ट बनाउन को लागी।
- मध्यम-उच्चसम्मको उछाल तातो पार्नुहोस्। पक्षहरूलाई प्याज पुर्नुहोस् र बीचमा मासु थप गर्नुहोस्। लगभग 30 सेकेन्डको लागि भाग्नुहोस्, त्यसपछि रातो चिसो नभएसम्म हलचल-फेर , लगभग 2 मिनेट। हलचल-फ्राइङ गर्दा चावलको शराब वा सुक्खा शेरीको साथ मासु स्पिल गर्नुहोस्।
- भोकमा सॉस थप्नुहोस्। एक फोडा ल्याउनुहोस् र अर्को 2 देखि 3 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्।
- गर्मीबाट ज्वरो हटाउनुहोस्। कस्टस्टार्क र पानीको मिश्रणलाई द्रुत पुनः-टाँस्नुहोस्। सॉस मा कन्स्ट्रर्क र पानी को मिश्रण हल करो। बोसोमा ज्वरो फर्काउनुहोस् र चटनी मोटाई सम्म सम्म हिउँद जारी राख्नुहोस्। चावल भन्दा ठुलो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 184 |
| कुल मोटा | 10 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 45 मिलीग्राम |
| सोडियम | 203 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 17 जी |