एक कुकी र एक मफिन बीचको क्रस, यी सुन्दर थोरै कुकुरहरू चियामा उत्कृष्ट नाश्ता गर्छन्। यिनी दुई को एक टुकडे को टुकडे र एक कम-मोटो दही संग पैक गर्नुहोस, र यो दोपहर को भोजन को समय सम्म तपाईं को माध्यम ले हेर्नु पर्छ।
पोषण जानकारी प्रति कुकी:
- क्यालोरी 115
- फैट 17 बाट क्यालोरी
- कुल मोटाई 1.9g (0.2 डिग्री satur)
- कोलेस्ट्रॉल 0 एमजी
- सोडियम 67mg
- कार्बोहाइड्रेट 21.5 ग्राम
- फाइबर 2 जी
- प्रोटीन 2.9 ग्राम
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप पूरा गेहूं पेस्ट्री
- आटा
- 1 1/2 कप खाए
- 1/2 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/2 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1/4 चम्मच नमक
- 1/2 कप ब्रान्ड शर्करा (दृढतापूर्वक प्याक गरिएको
- 2 अन्डा सेतो
- 2 Tbsp canola तेल
- 1 केला (मध्यम, धेरै पाकेको, मसला)
- 1 टिस्प वेनिला निकाल्नुहोस
- 1 कप सूखे फल (जस्तै Sunsweet एन्टिओक्सिडेंट मिश्रण)
यसलाई कसरी बनाउने?
- पूर्व ओवन 350 डिग्री सम्म।
- ठूलो कटोरीमा, आटा, जाम, बेकिंग पाउडर, बेकिंग सोडा, नमक र शर्करा। अण्डा को सफेद, तेल, मशीष केला र वेनिला थप्नुहोस्। राम्रो काठको चम्मचसँग मिलाउनुहोस्।
- सूखे फलमा फोल्ड गर्नुहोस्।
- चंचल वा सिलिकॉन चटाईको साथ पट्टे पानामा पकाउने टेबलपून द्वारा भरियो। 12 मिनेटको लागि ब्रेक गर्नुहोस् वा हल्का सुनन सम्म।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 55 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 125 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |