पलेट सॉस चिकन र कुखुराको बर्तनको लागि क्रीमयुक्त, टंगनी मशरूम सॉस हो। प्वाल्ले शब्द "पोलेट" को लागि फ्रांसीसी शब्दबाट आउँछ, जुन जवान मुर्गीलाई बुझाउँछ।
पलेट सॉस एक सुरक्षित Allemande सस को लागि सटे मशरूम, कटा अजवा र नींबू का रस जोडएर बनाइन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 क्वार्ट
- Allemande सॉस
- 2 कप मशरूम (कटाई)
- 2 Tbsp अजवाली (कटाई)
- 2 टिफ्बल नींबूको रस (वा स्वाद)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक भारी तलल्लो सससेन मा, यो त्रास नभएसम्म मध्यम गर्मी मा मक्खन उचाल्नुहोस्। सुशील कोमल र लगभग 5 मिनेट सम्म मशरूम र साउट जोड्नुहोस्।
- अलमिन्देकी चट्टानलाई मशरूममा थप्नुहोस्। एक सिमेरो ल्याउनुहोस् र लगभग 10 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्।
- कटाई अजमोरीमा हलचल, सीजनमा नींबूको रससँग स्वाद र सही सेवा।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 36 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 422 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |