यो क्रीमयुक्त मशरूम सॉस माछा र समुद्री खानाको बर्तन संग सेवा गर्न सकिन्छ। यो एक सेतो वाइन सॉसमा सटाइड मशरूम जोडेर बनाइएको छ।
नोट: यो नुस्खा यो कुकुरको चिसोबाट चिकनका लागि फरक छ कि यो चिकन वा हिउँ भन्दा माछा माछा मा आधारित हुन्छ। माउंटेन-चेसको मासुको आधारमा मशरूमको चिसोको संस्करणको लागि मासु र पोर्क बर्तन संग सेवा गर्न सकिन्छ, मासुको लागि मशरूम चटनी हेर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच मक्खन
- आधा चम्मच नींबू रस
- आधा कप मशरूम (कटाई)
- 2 कप व्हाइट वाइन सॉस
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक भारी तलल्लो सससेन मा, यो त्रास नभएसम्म मध्यम गर्मी मा मक्खन उचाल्नुहोस्। नींबूको रस मा हलचल, त्यसपछि नरम र लगभग 5 मिनेट सम्म मशरूम र सूट जोड्नुहोस्।
- व्हाइट वाइन ससमा हलचल। उकालो ल्याउनुहोस्, अर्को 5 मिनेटको लागि पकाउनुहोस् र छिटो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 59 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 15 मिलीग्राम |
| सोडियम | 84 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |