सेतो वाइन रस एक सेतो शराब कम गरेर बनाइएको समाप्त सॉस हो र त्यसपछि एक आधारभूत माछा velouté र केहि भारी क्रीममा सिमुम गर्दै ।
सेतो वाइन सॉस सबै प्रकारका माछा र समुद्री खानाको बर्तनको लागि एक आदर्श संगति हो। यो पनि आधार हो जसबाट अन्य अन्य शास्त्रीय सस बनाइएका छन् - जस्तै हर्ब सॉस, चिन्ता साउसे वा वेनिस वेस।
यो पनि हेर्नुहोस्: आमा सॉस
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 क्वार्ट माछा भत्ता
- 1/2 कप सूखी श्वेत शराब
- 1/2 कप भारी क्रीम
- 1 चम्मच मक्खन
- नमस्ते (कोसेर, स्वाद गर्न)
- सेतो मिर्च (ताजा ताल, स्वादको लागि)
- नींबूको रस, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक भारी तलल्लो सससेन मा, धीरे भारी क्रीम गर्मी को उबाल गर्न को लागि गर्मी छ, तर यो फोडा मत दिनुहोस। आवरण र न्यानो राख्नुहोस्।
- एक अलग ससनीन मा, शराब को धकेल जब सम्म यो आधा कम भयो।
- वाइनमा भित्ता जोड्नुहोस्, फोडा ल्याउनुहोस्, त्यसपछि उकालोको तल निचोड गर्नुहोस् र लगभग 5 मिनेटको लागि कम गर्नुहोस् वा पूर्ण मात्रामा कपको बारेमा घटाउनुहोस्।
- भित्तामा हल्का कपाल हल गर्नुहोस् र यसलाई एक क्षणको लागि उकालोमा फर्कनुहोस्।
- मक्खनमा हलचल, सीजन कोसेर नमक र सेतो मिर्च र स्वादको स्वादको स्वादको साथमा। चीजसेलटको माध्यमबाट तनाव र सही सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 20 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 5 मिलीग्राम |
| सोडियम | 22 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |