यो कुनै पनि प्रकारका मासु वा सब्जीको लागि एशियाई-प्रेरित अन्नपूर्ण छ। यदि ठूलो मात्रामा मासुको तयारी गर्दै, बसोबास नुस्खा डबल वा ट्रिपल गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 कप / 60 एमएल
- सोया सस
- 1/4 कप / 60 एमएल शहद
- 1/4 कप / 60 एमएल सुक्खा शेरी
- 1/4 कप / 60 एमएल मिर्च चटनी
- 2 चम्मच / 10 एमएल काली मिर्च
- 2 चम्मच / 10 एमएल अदरक (ताजा ग्रेटेड)
- 1 चम्मच / 5 एमएल चीनी पाँच-मसाले पाउडर
- 1 लौह लसुन (मिनिसिङ)
यसलाई कसरी बनाउने?
1. एक गिलास वा प्लास्टिक कटोरामा सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस्।
तैयारी पछि 5 दिन सम्म फ्रिजमा वायुटाइट कन्टेनरमा तुरुन्तै वा भण्डार गर्नुहोस्। 6 देखि 24 घण्टासम्म रातो रातो मारिदिनुहोस्, पोल्ट्री 2 देखि 12 घण्टासम्म, र 1 देखि 2 घण्टासम्म सब्जिहरु। समुद्री माछा र समुद्री खाना 15 देखि 30 मिनेटसम्म।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 560 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 7,552 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 127 जी |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 23 जी |