यो ग्रील्ड फल नुस्खा तपाईं कुनै पनि मिठाईमा परिवर्तन गर्न सकिन्छ। तपाईं sundae वा टुक्रा बनाउन र एक मिठाई पिज्जा बनाउनको लागि पकाइएको चीनी कुकिको आटा माथि राख्न आइसक्रीम र कुरकुरा कुकीजको स्कूप थप्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 मध्यम अनुकरण , हलचल र पिसाब
- 2 चम्मच / 30 एमएल शहद
- 1 चम्मच / 15 एमएल मार्जिनिन या मक्खन, पिघलिएको
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल अख्तियार
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल दालचीनी
यसलाई कसरी बनाउने?
एक मध्यम तापमान को लागि Preheat ग्रिल। मक्खन वा मार्जारिनको साथ ब्रश नाइट्रेन्सहरू। ग्रंथिमा नटारिनन हल्लाहरू, कट साइड डाउन गर्नुहोस् र 5-6 मिनेटको लागि खाली पकाउनुहोस्। खाना पकाउने प्रक्रियामा मधुरोसँग ब्रश गर्नुहोस्। ग्रिलबाट हटाउनुहोस् र ठिक गर्न अनुमति दिनुहोस्। दालचीनी र नटमेग (वा आइसक्रीमको स्कूप) सँग छिराइएको सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 71 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 23 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 14 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |