यो ढिलो कुखुरी र सूखे मासुको डिश एक लोकप्रिय नुस्खा हो। बेकन स्वादिष्ट खट्टा क्रीम सस संग स्वादमा थप्छ। यदि तपाईं सूखे बीफ को 5-औंस जारहरू मात्र पाउन सक्नुहुनेछ, यो सबै प्रयोग गर्नुहोस् वा स्यान्डविचका लागि आधा बचत गर्नुहोस् वा क्रिम गरिएको च्याइफ बीफ।
सूखे बीफ तहमा बेकन लिपि भएको चिकन र एक सजिलो क्यान्डस्ड सूप र खट्टा क्रीम सॉस मिश्रण संग तहमा छ। कुखुरा लुकाउनु अघि आंशिक रूपमा बेकन पकाउनुहोस्, वा सजिलो अनावश्यक बेकन स्ट्रिप्स प्रयोग गर्नुहोस्।
यो डिश पनि "चिकन लस भेगास" भनिन्छ। आलु वा चावलसँग स्वादिष्ट छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 जाम सूखे बीफ, लगभग 2 1/2 औंस, रित्तो
- 6 बेकार चिकन छातीको हड्डी, छाला हटाइयो
- 6 स्लाइस बेकन, आंशिक रूपमा पकाएको, यदि चाहियो
- 1/4 कप खट्टा क्रीम
- 1/4 कप फला
- 1 मशरूम सूप को क्रीम, undiluted
- 2 देखि 3 चम्मच सूखी सेतो वाइन, वैकल्पिक
यसलाई कसरी बनाउने?
- ढिलो कुकर क्रकरी सम्मिलित गर्नुहोस् वा यसलाई नस्स्टिक पकाउने स्प्रेको साथ स्प्रे गर्नुहोस्।
- ढिलो कुकरको तलमा सूखे बीफको व्यवस्था गर्नुहोस्।
- बेकनको पट्टीको साथ प्रत्येक कुखुराको प्रत्येक टुक्रा लपेटो र सुकेको माटोको माथिमा चिकन छातीहरू राख्नुहोस्।
- एक सानो कटोरा मा, खट्टा क्रीम र आटा को मिश्रण, मिश्रण गर्न को लागी whisking। क्यान्सर भएको सूप र शराब जोड्नुहोस् भने। राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्न हल र तब चिकन मा चटनी डालो।
- 6 देखि 8 घण्टासम्म LOW मा राख्नुहोस् र पकाउनुहोस्।
तातो पकाएका चावल र सलाद वा आलु र हरियो सब्जी संग सेवा गर्नुहोस्।
सुझावहरू
यदि तपाइँ क्यालोरीहरू कटाउन चाहनुहुन्छ भने, खट्टे र आटा खारेज गर्न निःशुल्क महसुस गर्नुहोस्। चटनी मिश्रण थोपाउन, टाँस्नुहोस् 2 चम्मचको ठंडे पानी र 2 चम्मचको आटा।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1431 |
| कुल मोटा | 89 जी |
| पागलिएको बोसो | 30 जी |
| असंतृप्त फैट | 34 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 472 मिलीग्राम |
| सोडियम | 690 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 135 g |