यदि तपाईंसँग व्यस्त व्यस्त दिन छ भने नडराउनुहोस्। यो नुस्खा प्रयोग गर्नुहोस्, खाना छोडेर ढिलो कुकरमा छोड्नुहोस्, र तपाईं घर जाने बेलामा कुनै परेशानी भोजन तयार हुनेछ! पकवान मात्र सजिलो छैन - यो स्वादिष्ट छ!
यदि लामो समयको लागि पकाएको कुखुराको छाला केही सुकेको हुन सक्छ। यदि तपाईं 6 घण्टा भन्दा बढीको लागि टाढा जानुहुन्छ भने, चिकन जांघको प्रयोग गरेर बेकारलाई विचार गर्नुहोस्। जांघहरू एक उच्च मोटा सामग्री छन्, त्यसैले तिनीहरू नम र निदाई रहन सक्छन्।
ब्रोकोली, पालक, वा हरियो सेम जस्तै भत्किने हरियो सब्जी, रङ र स्वादको फटका लागि उत्कृष्ट साइड डिश विकल्प हो। वा मटर र गाजर वा चमकदार गाजरको संयोजन प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 (6 औँ) प्याकेज सिमेन्ट भर्न क्रम्ब्स (एक "स्टोव माथि" टाइपिंग मिश्रण)
- 1 ठूलो आलु (सानो पासामा काट्नुहोस्)
- 6 हरा प्याज, कटाई
- 1/2 कप कटा अजवाइन
- 1/2 कप पानी (वा चिकन स्टक)
- 3 चम्मच मक्खन मक्खन, विभाजित
- 1 चम्मच कुखुरा मसाले, विभाजित
- 1 देखि 1 1/2 पाउन्ड चिकन टेंडरलोन्स वा बेस्सरी छाती
- 1 (12 औंस) जार चिकन गुरुङ (जस्तै हेन्ज ह्यास्स्टाइल चिकन ग्रेवी)
यसलाई कसरी बनाउने?
- कक बर्तन को किनारों र तल को मक्खन या ननस्टिक पकाने को तेल को स्प्रे संग स्प्रे।
- एक कटोरामा, भत्किने आलु, हरित प्याज, अजमेर, पिघल मक्खनका 2 वटा चम्मच र 1/2 वटा कप पानी वा स्टक सहित भत्किन्छ।
- कुखुराको सिजनको लगभग 1/2 चम्मचको साथ छिटो।
- चोरीका टुक्राहरु संग भत्काउने।
- बाँकी चम्मच मक्खन मा चिकन मा मक्खन र बाँकी पोल्ट्री सीजन संग छिडकी।
- चुरोटमा गोभी डाल्नुहोस्।
- 4 देखि 6 घण्टाको लागि कम र पकाउनुहोस्, वा कुखुरालाई राम्ररी पकाएको छ। चिकनको लागि न्यूनतम सुरक्षित तापमान 165 एफ छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 696 |
| कुल मोटा | 37 g |
| पागलिएको बोसो | 14 जी |
| असंतृप्त फैट | 14 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 146 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2,123 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 45 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 45 g |