पार्क एवेन्यू एक स्वादिष्ट अनानास-स्वाद वाला पूर्ण मार्टीनी छ । यो एक मार्टीनी दिनचर्या हल्लाउन उत्कृष्ट पेय हो र तातो गर्मीको दिनहरूमा वा ताजा ताजा एपिटिफमा राम्रो छ। यो पनि क्लासिक मार्टीनीको सुक्खापनको आनन्द नगर्नेहरूका लागि उत्कृष्ट पेय हो, तर धेरै समान खोज्दै हुनुहुन्छ। यो प्रयास गर्नुहोस्, यो भर्खरै नयाँ मनपर्छ।
सबै मार्टिनिसका रूपमा, म अत्यधिक प्रिमियम आत्माहरू, विशेष गरी गिनको साथ जान्छु। जबकि लन्डन सूखी जिन मन दिमागमा पहिलो हुन सक्दछ, जेनेरिकको जस्तै यो जेनवर वा नयाँ गिन्सको साथ यो एक प्रयास गर्नुहोस्। यो दुलहीको लागि ठूलो पेय हो जुन हल्का वनस्पति प्रोफाइल छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस
- gin
- 1/4 औंस
- सूखी वर्माउथ
- 1/4 औंस मीठा वरमोथ
- 1/4 औंस unsweeted
- अनानास रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा अवयवहरू बर्फबाट भरिए।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 164 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 4 मिलीग्राम |
| सोडियम | 54 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |