यो रातो खानाको लागि रूस्ट चिकन भन्दा धेरै सजिलो छैन, र यो नुस्खा एक उत्कृष्ट छनौट हो। चिकन पूर्णरूपमा भुमिका जडी बूटी र मक्खन रगडमा भुइँमा छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 बरसाती चिकन, लगभग 4 देखि 5 पाउन्ड
- रस 1/2 लियोन
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
- 1 सानो प्याज, खुबै र तिमाही
- 1 रिब अजवाइन, ठूलो आकार मा कटौती
- केही जातहरू ताजा अजमोरी
- 4 चम्मच मक्खन मक्खन
- 3 चम्मचले एकदमै ताजा अजमोरी कटायो
- 1/4 चम्मच सूखे गुलाबी, कुचल
- 1/2 चम्मच सूखे पत्ता थिम
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 350 एफ (180 सी / ग्याँस 4)।
- नींबूको रस संग चिकन भित्र रुकाउनुहोस्; नमक र कालो मिर्चले छिटो
- प्याज क्वार्टर, अजमेर, र चिकन गुफामा अजवालीका केही ट्राफिकहरू थप्नुहोस्।
- पिटेको अजमा, रस्सेरी र थिमको साथ पिघल मक्खन जोड्नुहोस्।
- चिकनमा केही मक्खन मिश्रण गर्नुहोस्।
- 350 एफ मा लगभग 20 मिनेट प्रति पाउन्ड को लागि एक उथल भुना भयो पैन र भुना मा रखें।
- गहिरो मक्खन र जडीबुटी मिश्रण धेरै पटक टाँस्नुहोस्।
आन्तरिक तापमान कम्तिमा 165 एफ र मासु थर्मामीटरमा जाडोको मासुको भागमा राख्नु पर्छ।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1448 |
| कुल मोटा | 87 g |
| पागलिएको बोसो | 28 जी |
| असंतृप्त फैट | 33 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 505 मिलीग्राम |
| सोडियम | 544 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 150 g |