लिमा सेन्स दक्षिण अमेरिकाबाट आउँछ (र उनको नाम लिमा शहर बाट), र यो सरल डुबकी आफ्नो अद्भुत स्वाद प्रदर्शन गर्ने उत्तम तरिका हो। लीमा सेन्ससँग एक सेमको लागि धेरै स्वाद छ, पछि - जहाँ म ठूलो भयो हामी तिनीहरूलाई "मक्खन सेन्स" भनिन्छ किनभने तिनीहरू यति कष्ट र स्वादिष्ट हुनुहुन्छ। (मक्खन सेन बीस टेक्नोलजीले सानो दक्षिण अमेरिकी लिमा बीन भन्दा सानो किस्म हो, तर मूलतः त्यहि)।
यो ह्युमस-जस्तै डुब्नेले ग्याणामोलको लागि राम्रो विकल्प बनाउँछ जब पाइप एभोकसस कम हुन्छ। यो nachos मा स्वादिष्ट छ, रोटीमा फैलिएको, वा सब्जी पिज्जाको लागि भर्खरको रूपमा।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 16 ओज लिमा सेन्स (जमे भएका, या 2 कपले ताजा सेमलाई खोल्यो)
- 1 पैकेट Sazón Goya जायदाद संग सीजन
- 1 कप सिलिन्ड्रो पातहरु
- 2 देखि 3 चम्मच लामाको रस
- 2 देखि 3 चम्मच जैतून को तेल
- 1 चम्मच जीरा
- 1/2 चम्मच नमक (वा स्वाद)
- 1 चुरोट रातो काली मिर्च (स्वाद गर्न)
- 1 चुरोट काली मिर्च (स्वाद गर्न)
यसलाई कसरी बनाउने?
- नमकीन पानीको पोल एक फोडामा ल्याउनुहोस्। लिमा सेन्स र साइजोन गोयाको प्याकेट जोड्नुहोस् र फोडामा फर्कनुहोस्। 8-10 मिनेटको लागि, वा वांछित प्रलोभन सम्म सिमरमर बीन्स।
- राम्रो तरिकाले मस्तिष्क सेवन गर्नुहोस् र 5 मिनेटको लागि शान्त गरौं। 2 सेप्टेम्बर जैतून का तेल र सिलिल्लोरो संग एक प्रोसेसरमा सेम जोड्नुहोस्।
- 30 सेकेण्ड वा यतिको लागि प्रोसेन्स र सेलिन्ट्रो प्रक्रिया। स्प्रूथ नभएसम्म नींबूको रस, नमक, काली मिर्च, जीरा र प्रक्रिया थप गर्नुहोस्, थप थप जैतून का तेल भने मिश्रणले सुकेको जस्तो देखिन्छ। स्वादको लागि टाँस्नुहोस् र बढी नुन, चिनियाँको काली, वा काली मिर्च थप गर्नुहोस्।
- डुप्लिकेट वा स्यान्डविचहरूमा चिप्स वा सब्जियों संग सेवा गर्नुहोस्।
- फ्रिजमा तेलको पतली परतमा राखिएको एक लिम्प्ड कन्टेनरमा फ्रिजमा डिप स्टोर गर्नुहोस्। (डुब 3-4 दिनसम्म राख्छ)।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 214 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 215 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 31 g |
| आहार फाइबर | 9 जी |
| प्रोटिन | 10 जी |