मोरक्को फ्रिड एग्लैंन्ट सामान्यतया एक औंला भोजनको रूपमा खाईन्छ र अक्सर फ्राइड माछाको रूपमा सेवा गरिन्छ जस्तै फ्राइड व्हिटिङ वा सर्देन्सले चर्मौला संग भरिएको हुन्छ । पतली बैगप्लास स्लाइसहरू बिरालोमा घाम, गीला र काली मिर्चको साथ मिसाएको छ, र त्यसपछि फ्राइड पान गर्नुहोस्। द्रुत, सजिलो र स्वादिष्ट!
तपाईं मोरक्को फ्रिड एगप्पन्टको वायु वा कोठाको तापमानको सेवा गर्न सक्नुहुन्छ। यदि ठूलो रकम बनाउनु भयो भने पहिले नै तयार पार्नुहोस् र बस ओवनमा पुन: घुमाउनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 मध्यम संकुल
- 2 अण्डा, हल्का पीडा
- 2 चम्मच आटा
- 1 चम्मच जीरा
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच मिर्च
- 1/2 कप सब्जी तेल (बारे, फ्राइङको लागि)
यसलाई कसरी बनाउने?
- बैजनीहरू धुनुहोस् र अन्त्यहरू काट्नुहोस्।
- छातीको धेरै संकीर्ण स्ट्रिपहरू प्रत्येक ओप्प्टनको पूर्ण लम्बाइलाई टाढा पार्नुहोस्, ध्रुवीय प्रभाव सिर्जना गर्नुहोस्। (यसले छालाको केही कठोरतालाई हटाउँछ, तर ज्वरोका छालाहरू नेप्सेन्ट स्लाइसहरू मद्दत गर्न मद्दत गर्दछ।
- प्रत्येक बैजप्टर को 1/4 इन्च मोटी स्लाइसमा काट्नुहोस्, र अलग गर्नुहोस्।
- एक मक्खन कटोरामा, पिटेको अन्डाले आटा र मसला संग मिश्रण गर्दछ। बैग्नर थप्नुहोस् र राम्रो स्लाइस कोट गर्न को लागी हलचल।
- एक ठूलो फ्राइकिङ्ग प्यानमा पर्याप्त तेल टाँस्नुहोस् तलल्लो कोट गर्न को लागि, र मध्यम गर्मी मा धेरै मिनेट को लागि गर्मी। जब तेल तातो छ, जब बैचमा बैप्लस स्लाइस तान्नुहोस्, धेरै पटक मोडिन्छ र सुनको खैरो सम्म। प्लेट लाइनमा पेन्टर तौलहरूसँग डिल गर्न ट्रांसफर गर्नुहोस्।
- न्यानो वा कोठाको तापमानमा सेवा गर्नुहोस्।
पुन: पछाडि, एक तलामा एक तलाकमा राखिएको भुइँमा बिरुवा राख्नुहोस्। ओभरमा 350 डिग्री एफ (180 डिग्री सेल्सियस) ओवनमा पाँच देखि सात मिनेटसम्म ओवन गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 423 |
| कुल मोटा | 34 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 23 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 104 मिलीग्राम |
| सोडियम | 396 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 25 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 7 g |