पनीरको पनीर र अजमेरको एक क्रीम, सानो खट्टा क्रीम संग, यो स्वादिष्ट हैश ब्राउन पुलाव बनाउन। हामीले प्रशीतित हैश ब्राउनको एक प्याकेज प्रयोग गर्यौं, तर ठुलो जमे भएका हैश ब्राउन पनि प्रयोग गर्न सकिन्छ।
यो क्यासेलले अद्भुत ब्रंच भान्सा बनाउँदछ, र यो कुनै पनि भोजन, सादा वा फैंसीको लागि यो एक उत्तम साइड डिश हो। यो एक potluck रात्रि संगै लिन को लागि एक महान पुलाव पनि हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 (20 औंस) प्याकेज फ्रिज गरिएको फ्रिज ठुलो आलु भूख आलु (वा जमे भएका thawed हैश ब्राउन)
- 1 (10 औंस)
- अनुहारको सूपको क्रीम
- 1/2 प्याज प्याज (पतला कटाई)
- 2 कप कृष्ण पनीर (टुक्रा)
- 2/3 कप खट्टा क्रीम
- 6 चम्मच मक्खन मक्खन (विभाजित)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ननस्टिक खाना पकाउने वा पकाउने स्प्रेको साथ 2-कोर्ट ब्याक डिश स्प्रे गर्नुहोस्। ओवनमा 350 फिट
- एक ठूलो कटोरी मा, हैश ब्राउन आलु, सूप, प्याज, पनीर, खट्टा क्रीम, र पिघल मक्खन को 4 चम्मचहरु को संयोजन। मिश्रित नभएसम्म हलचल।
- तैयार ह्याक डिशमा ह्यास ब्राउन मिश्रण।
- एक सानो कटोरामा, बत्तीको बत्ती बटुलेर बाक्लो मक्खनको बाँकी 2 चम्मच संग। राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्न हल गर्नुहोस्। बेकिंग डिश मा ह्यास ब्रह्मांड मिश्रण मा ब्रेड क्रम्ब्स स्पिंक गर्नुहोस्।
- अनुहारमा 50 देखि 60 मिनेटसम्म क्यासरोल बान्नुहोस्, जब सम्म आलु निविदा हो र हल्का खानुहोस्।
- नोट: जमे भएका हैश ब्राउन आलु को प्रयोग गर्न, फ्रिजमा जमे भएका हैश ब्राउनको प्याकेज रातो पखाल्नु पर्छ। अथवा, हाश ब्राउन एक कटोरामा राख्नुहोस्, कवर गर्नुहोस् र कोठाको तापमानमा लगभग 30 देखि 40 मिनेट सम्म खडा गरौं। नुस्खामा thawed हैश ब्राउन प्रयोग गर्नु अघि कुनै पनि अतिरिक्त तरल नाली।
- माइक्रोवेवमा जमे भएका हैश ब्राउन पनी, प्याकेजलाई माइक्रोवेव-सुरक्षित कटोरामा राख्नुहोस् र प्लास्टिक लपेटोमा राख्नुहोस्। लगभग 3 मिनेटको लागि 50% पावरमा माइक्रोवेभ, लगभग 1 1/2 मिनेट पछि घुम्न थालिन्। Thawed hash browns प्रयोग गर्नु भन्दा पहिले तरल धकेल्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 880 |
| कुल मोटा | 71 g |
| पागलिएको बोसो | 36 g |
| असंतृप्त फैट | 22 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 174 मिलीग्राम |
| सोडियम | 826 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 38 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 25 g |