क्रियोल सॉस नुस्खा
क्रियोल सॉस sauteed प्याज, हरियो मिर्च, र लसुन संग बनाइएको एक मसालेदार टमाटर चटनी छ, र केनी मिर्च संग अनुभवी।
नोट: यो नुस्खाले क्लासिक टमाटर चटनीको 1 क्वार्टको लागि कल गर्दछ , जुन पाँच को एक पाक कलाको सोसाइटी माटो भनिन्छ। तपाईं सट्टामा आधारभूत टमाटर पास्ता ससको 1 कोटा प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ, जुन बनाउन सजिलो छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 टमाटर चटका कोटा
- 3/4 कप प्याज (कटाई)
- 3/4 कप अजमेर (कटाई)
- 1/2 कप हरियो काली मिर्च (diced)
- 1 लौह लसुन (मिनिसिङ)
- 1 बे पत्ती
- 1/2 चम्मच अयगानो (सूखे)
- 1 लेमनको जेस्ट
- नमक (स्वादको स्वाद)
- काली मिर्च (ताजा ताल, स्वादको लागि)
- केनी मिर्च (स्वाद)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक भारी तलल्लो सससेन मा, प्याज, हरी मिर्च, अजमेर र लहसुनको सागर सम्म प्याज पारदर्शी हुन्छ, लगभग 5 मिनेट।
- टमाटर चटनी, बे पत्ती, अरेगानो र नींबू घेरा थप्नुहोस्। एक सिमेरो ल्याउनुहोस् र लगभग 15 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्।
- बे पत्ती, नमक, काली मिर्च, र केयेनसँग सिजन हटाउनुहोस् र छिटो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 31 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 35 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |