मोरक्कोमा फलफूलको चिसो वा सुगन्ध धेरै लोकप्रिय छन्। हल्का र पोषक स्नैक को लागि यो स्याउ र केला हल्ला नुस्खाको प्रयास गर्नुहोस् वा रामादानको समयमा आइटर को भागको रूपमा।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप (लगभग 1/2 लीटर) चिसो दूध
- 1 मध्यम सेब, खुबै, कोरियो र कटा
- 1 मध्यम केला, खुट्टा र धेरै टुक्राहरु मा तोडिएको
- 2 tablespoons
- चीनी , वा स्वाद
- बर्फको एक मुट्ठी (वैकल्पिक)
यसलाई कसरी बनाउने?
- करिब 1/2 कप दूधको साथ एक ब्लेंडरमा सेब, केला, र चीनी राख्नुहोस्। क्रीम र सुचारु सम्म मिश्रण गर्नुहोस्।
- धीरे - धीरे शेष दूध जोड्नुहोस र जब सम्म राम्रो तरिकाले मिश्रित र foamy मिश्रण।
- यदि तपाईं आफ्नो हिला राम्रो तरिकाले हिला मनपराउनुहुन्छ, र ब्लिश गर्नको लागि अर्को मिनेटको मिश्रण मिलाएर ब्लिन्डरमा एक ब्यान्ड मुट्ठी थप्नुहोस्।
- चश्मेमा र सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 241 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 16 मिलीग्राम |
| सोडियम | 72 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 45 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 6 g |