जब चकलेट चिप कुकीहरू मात्र गर्दैनन्, यो प्रसन्नता उष्णकटिबंधीय, अनानास टर्नओवर र कुकी पकाउने प्रयास गर्नुहोस्। यो मीठा उपचार सामान्य देखि थोडा छ तर अझै पनि भीड pleaser।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- कुकी आटाको लागि :
- 1 कप शर्करा
- 1/2 कप छोटो
- 2 अण्डा
- 1 चम्मच वेनिला
- 2 1/2 कप सबै-उद्देश्यको आटा (* आत्म-उड्ने आटाको लागि तल हेर्नुहोस्)
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच बेकिंग सोडा
- दूध
- अनानास भरने को लागि:
- 1 गर्न सक्छ (15 औंस) कुचल अनानास
- 2/3 कप शर्करा
- 3 चिसो चप्पल
- 2 चम्मच नींबू रस
- 1 चम्मच मार्जिनिन
- dash ground nutmeg
यसलाई कसरी बनाउने?
- मिश्रण 1 कप शर्करा, छोटो, अण्डा र वेनिला। आटा, नुन, र बेकिंग सोडामा हलचल। कम से कम 1 घण्टाको लागि आवरण र प्रशोधन गर्नुहोस्।
- भरिएको तयारी: अनानास राम्रो तरिकाले नाली, 1/2 कप सिरप राख्नुहोस्। एक saucepan मा 2/3 कप शर्कु र 3 चम्मच आटा मिश्रण। अनानास, आरक्षित सिरप, 2 चम्मचुम्बी नींबू रस, 1 चम्मच मार्जिनिन, र अख्तियारको ड्यासमा हलचल। कुकुर, लगभग 5 मिनेट सम्म मिश्रण घटे सम्म लगातार घिमिरे। ठुलो अनानास भरिएको।
- ओवनमा 400 डिग्री। रोकेको आटामा 1/16 इन्च मोटो रोल आटा। 3-इन्च राउन्ड वा वर्गहरूमा काट्नुहोस्। प्रत्येक चक्रको एक पक्षमा लगभग 1 चम्मच भरने को चम्मच को सील सम्म पर्याप्त किनारा छोड्छ। भरिएको फोहो ओढ; चुरोट किनारहरू सील गर्न। कुकीज अनग्रेड गरिएको बेकिंग पानाहरूमा 1 इन्च अलग। दूधको साथ ब्रश गर्नुहोस् र चिनी संग छिराउनुहोस्।
- हल्का खारेज नहुँदा, लगभग 8 देखि 10 मिनेट। तुरुन्तै पाना पानाबाट हटाउनुहोस्। लगभग 4 1/2 दर्जी अनानास कुकीज बनाउँछ।
Recipe Tips
* यदि आत्म-उदाइको आटा प्रयोग गरेर नमक र बेकिंग सोडा छोड्नुहोस्।
थप अनानास कुकीजहरू
Tropical Pineapple Oatmeal Cookies
अनानास कुकीज
अनानास नारियल अम्ब्रोस कुकीज
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 64 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 8 मिलीग्राम |
| सोडियम | 63 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |