यो चक्रवात कूकी नुहाउने भूकम्पको साथ बनाइएको छ। अन्य प्रकारका कृत्रिम कुकीहरू पेक्यान, बादाम वा हज्बलनेटसँग बनाइन्छ।
यहाँ कुञ्जी मक्खन, मार्जारिन छैन, र जमीन वा पतला कटाई पागल प्रयोग गर्न को लागी हो।
यो कुकी लुकाइएको कुकीको उदाहरण हो किनकि चौंरीको आकृतिहरू रोल्ड-आउट आटाबाट काटिएका छन्। वैकल्पिक रूप देखि, आटा एक मोल्डेड कुकी को एक बल मा रोलिंग गरेर फेरि पकाना पैन मा एक अर्धशतक मा आकार को द्वारा बना सकते हो।
अर्को विकल्प Cookie आटा पकाउने प्यानमा स्कूप र ड्रप गर्न र त्यसपछि कन्फेक्शनर्स'-चीनी-धूलको गिलास तल निस्कन्छ। एक अर्धशतक संग समाप्त को लागी, तपाईं पूर्ण चन्द्रमा हुनेछ!
कन्फेक्शनर्सको शकरमा पकाएको कुकिलो रोल गर्न यो राम्रो विचार हो किनकि अझैपनि तातो छ, पिघ्ने शिरले एक चमक बनाउँछ। भण्डारण गर्नु भन्दा ठुलो कुकीहरू कन्फेक्शनर्सको शकरमा पुनः रोल गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 औंस कोठा - तापमान अज्ञात मक्खन
- 1/3 कप दाग गरिएको चीनी
- 1 1/4 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 1 कप जमीन अखरोट
- ड्यास नमक
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1/2 कप कन्फेक्शनर्स 'चिनी
यसलाई कसरी बनाउने?
- गर्मी ओवन 325 एफ सम्म
- विद्युतीय मिक्सरको साथमा एक मध्यम मिश्रण कटोरामा, मक्खन र चिनलाई हराउनुपर्दछ जब सम्म हल्का र चम्किलो हुन्छ। आटा, अखरोट, नुन र वेनिला जोड्नुहोस्; एक चिकनी आटा बनाउन मिश्रण।
- आटा बाहिर 1/4-इन्च मोटाई रोल गर्नुहोस्। एक अर्धशतक आकारको कुकी कटर वा अन्य आकारका साथ काट्नुहोस्। Reroll आटाको स्क्रैप र रोल गर्ने र दोहोरो।
- लगभग 10 देखि 12 मिनेटको लागि अपग्रेड गरिएका वा प्रचलित-लुकाइएका कुकिङ पानाहरूमा कुकीहरू बेक गर्नुहोस्, वा सेट अप गर्नुहोस्।
- 2 मिनेटको लागि उभौं। कन्फेक्शनर्सको शर्करामा हट कुकीहरू रोल गर्नुहोस् र तार रैकहरूमा ठोक्नुहोस्।
- जब पूर्णतया ठुलो हुन्छ, सिट्ट कन्फेन्सिनेजरको शिरको साथ कुकीज पुन: रोल गर्ने एक वाटाइट कन्टेनरमा भण्डारण गर्नु अघि।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 69 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 7 मिलीग्राम |
| सोडियम | 44 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |