सान्टा फे जहाँ मेरो आमाले बस्छ, हरेक घरले क्रिसमस-समय वरिपरि बिजकोचिटोस भनिन्छ। राम्रो तरिकाले कुरकुरा र ऐनि बीउ र दालचीनी संग स्वाद, बिज्कोचिटोस ह्याट चकलेटको मग संग स्वादिष्ट हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप
- सानो पार्नु
- 1/4 कप शर्करा, विभाजित
- 1 अन्डा
- 1 चम्मच
- anise seed
- 3 कप आउँ
- 1 1/2 चम्मच
- बेकिंग पाउडर
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/4 कप पानी
- 2 चम्मच
- दालचीनी
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 350˚F सम्म। एक मिक्सर मिक्सर वा कटोरामा हात मिक्सरको साथमा, क्रीम सँगै कम्तीमा र 3/4 कप शरिरसम्म निस्कन्छ; अण्डा र एने बीउ थप गर्नुहोस् र राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्।
- एक अलग कटोरा मा, आटा, पाक पाउडर, र नुन सँगसँगै उचाल्नुहोस्; मिश्रण संक्षेपमा थप्नुहोस्। आटा घाम एकचोटी, लगभग 1/4 कप सम्म पर्याप्त पानी जोड्नुहोस्। खुट्टाको सतहमा आटा घुमाउनुहोस् र यसलाई 1/8 इन्चको मोटाईमा घुमाउनुहोस्। आरा आकारमा आटा काट्नको लागि पिज्जा कटर वा चाकू प्रयोग गर्नुहोस्, वा कुकी कटरसँग काट्नुहोस्।
- एक सानो, उथली कटोरा मा, 2 चम्मच शर्कुहरु संग 1/2 कप शर्करा मिलाउनुहोस्। प्रत्येक iBzcochito को दालचीनी चीनी मिश्रण मा माथि डुप्लिकेट र एक ungreased पाना पैन मा ठाँउ। 10 मिनेटको लागि पकाउनुहोस् वा किनारहरू सिजनहरू मात्र सुरू गर्न थाले। ओभरोक हुदैन तपाईं तिनीहरूलाई सानो नरम हुन चाहानुहुन्छ। यदि चाहियो भने, पकाउने रैकमा ठिक गर्न ट्रांसफर गर्नु अघि थप दालचीनी शर्करासँग हट कुकीहरू छिटो गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 276 |
| कुल मोटा | 1 9 |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 8 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 22 मिलीग्राम |
| सोडियम | 186 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 27 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |