यी मीठो आलुहरू कटाई हुन्छन् र त्यसपछि गहिराइमा पूर्णतया सुकेको हुन्छ। नुन र ताजा तातो काली मिर्च, काजुन वा क्रिरेसन सिजनको साथ मीठो आलुको सिजन, वा दाँतको टुक्राको साथ दालचीनीको मिश्रण।
ड्रक गरिएको पोर्क स्यान्डविच वा बर्गरको साथ फ्रिजको सेवा गर्नुहोस्, वा ग्रील्ड हम र पनीर स्यान्डविच सँगसँगै सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 देखि 3 ठूलो मीठो आलु
- गहिरो फ्राइङको लागि 1 बोतल वनस्पति तेल
- नमस्ते र ताजा जमीन काली मिर्च स्वाद गर्न
- वैकल्पिक: दालचीनी वा दालचीनी-चिनी
यसलाई कसरी बनाउने?
- मधुमेह आलु को 1/4 देखि 1/2-x 3-इन्च स्ट्रिप्स मा काट्नुहोस्। फ्रिज गर्न तयार नहुँदा बर्फको पानीमा मीठो आलु स्ट्रिपहरू राख्नुहोस्।
- एक गहिरो फ्राइर वा गहिरो सॉसनमा 370 एफ सम्म गर्मीको सब्जी तेल।
- 370 एफ तेलमा मिठो आलु स्ट्रिपहरू पेपर तौलहरू र ब्याचहरूमा त्रसित पार्नुहोस्। जब फ्रिज हल्का खारेज र निविदा हुन्छ, पेपर तौलिएमा नाली गर्न तान्नुहोस्। नमक र काली मिर्च वा नुन र थोडा दालचीनी वा दालचीनी-चिनी संग छिराउनुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
एप्पल साइडर ग्लेजको साथ स्किलेट क्यान्ड्ड्ड मिठाई आलु
मिठाई आलु रविलोनी ब्राउन मक्खन पेकान सस संग
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 51 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 63 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |