यो अद्भुत घर का बना कुकी मिक्स कुकी कटर र एक क्रिसमस उपहार को व्यंजनहरु संग साथ दिनुहोस। वा एक ब्याच वा दुई बनाउनुहोस् आफ्नो लागि हात राख्नुहोस्। कुनै पनि चीजहरू भन्दा पहिलेको पछाडिको ब्याक अप को गतिले पहिले नै संयुक्त र तपाईंको पर्खाइरहेको छ। आटा र चिनियाँ र बेकिंग पाउडर मेटिने समय र प्रयास गर्दा तपाईं अन्य कुराहरूमा खर्च गर्न सक्नुहुन्छ!
जब तपाईं यो मिश्रण बनाउनुहुन्छ कि तपाइँ सबै अवयवहरूलाई सावधानीपूर्वक माप दिनुहोस्। सधैँ चम्मचौठो आटा एक मापन कपमा र चाकूको पछाडिको माथिल्लो तहमा। अँध्यारोमा अँध्यारोमा नपढ्नुहोस् (धेरै टिभि शेफहरू गर्छन) किनभने तपाई धेरै धेरै पाउनुहुनेछ। यसले कुकीजको भारी र कडा बनाउँछ। ब्राउन शुगरलाई मापन प्याकेटमा दृढतापूर्वक प्याक्न सकिन्छ। मापन प्यालाबाट बाहिर जाने बेला यसको आकार राख्नु पर्छ। बेकिंग पाउडर र बेकिंग सोडा माटोको रूपमा मापन गरिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 कप आउँ
- 2 कप चीनी
- 1 कप शर्करा (भूरा)
- 2 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 2 चम्मच नुन
- 1 कप छोटो (ठोस सब्जी)
- 1 कप मक्खन
यसलाई कसरी बनाउने?
ठूलो कटोरीमा, आटा, दाईदार चिनो , भूरी शर्करा, बेकिंग पाउडर, र नुन जोड्नुहोस्। यी सामग्रीहरूलाई मिश्रित नभएसम्म राम्ररी मिलाउनुहोस्।
त्यसपछि मसलाले मर्मिमल जस्तो र छोटो र मक्खन समान रूपमा वितरित हुन्छन् जब तक कि पेस्ट्री ब्लेंडर, दुई चक्कु, वा तिम्रो हातले छोटो र मक्खन मा कट।
यो मिश्रण फ्रिजमा 12 वटा हप्तासम्म कडा रूपमा क्यान्डटेनरमा भण्डार गर्नुहोस्।
जब तपाइँ कुकीज बनाउन चाहानुहुन्छ, आवश्यक रकम को माप दिनुहोस् र यसलाई प्रयोग गर्नु अघि कोठाको तापमानमा आउन दिनुहोस्। यसले लगभग आधे घण्टा लिनु पर्छ।
नोट: तपाईं व्युत्पन्नमा सम्पूर्ण मिश्रण प्रयोग गर्नुहुन्न; तपाईं तल प्रत्येक व्यक्तिगत नुस्खा मा निर्दिष्ट राशि को प्रयोग। आटा र चिनीको मात्रा सही छन्। र तपाईं 12 हप्तामा फ्रिजमा भण्डारण गर्नुहुन्छ जुन तपाईं फ्रिजमा भण्डारण गर्नुहुन्छ।
व्यञ्जनहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 172 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 15 मिलीग्राम |
| सोडियम | 250 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 9 |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |