गर्मीको पीच-उत्सुक स्वाद राख्नुहोस् तपाईंको घरको सालमा यो सजिलो आचरण फ्रीजर जाम नुस्खाको साथ। केवल पारंपरिक जाम को रूप मा तैयारी गरिन्छ, यो तब फ्रीजर-सुरक्षित कंटेनर मा संग्रहीत गरिन्छ ताकि तपाईं आफ्नो श्रम को "फल" को आनंद ले सकते हो। यदि तपाइँ सजिलो फ्रीजर जाम मनपर्छ भने, तपाईं यो ब्ल्याकबेरी फ्रीजर जाम नुस्खा पनि मनपर्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 कप पीच (खुबै र कुचल)
- 1/4 कप नींबू रस (ताजा)
- 1 प्याकेज / 1 3/4 औंस पाउडर
- फल पिटिन
- 1 कप प्रकाश मकई सिरप
- 5 1/2 कप शर्क्द
यसलाई कसरी बनाउने?
- पीचहरु लाई ठूलो केतली मा मापन र नींबू को रस जोडें। एक काठ को चम्मच संग हलचल गर्दा, धीरे - धीरे पिक्टिन लाई जोड्नुहोस।
- 20 मिनेटको लागि मिश्रण खडा गर्नुहोस्। फलफूलको साथमा पिटिन मिश्रण गर्न प्रत्येक 5 मिनेटको हिसाबले। कुकुर सिरप थप्नुहोस् र राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्। चीनी जोड्नुहोस् र राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्।
- कम गर्मीको बारेमा लगभग 100 एफ मा कुक गर्नुहोस्, वा तुरुन्तै सम्पर्कमा न्यानो सम्म। मिश्रणलाई हटाउन अनुमति नदिनुहोस्।
- माथिको 1/2-इन्च भित्र फ्रिज फ्रीजर कंटेनरहरूमा धकेलो पार्नुहोस्। तुरुन्तै जार राख्नुहोस्। जेली स्थिरता सम्म खडा गरौं।
- प्रयोग गर्न तैयार नभएसम्म फ्रीजरमा भण्डार गर्नुहोस्। एकपटक जार खोलिएको फ्रिजमा भण्डार गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 44 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 8 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |