यी प्याकेट-पकाएको खुराक मूलतः ग्रिलमा चिच्याइएको छ, यसले तपाईंको मुख्य डिश र मिठाईलाई एकै ठाउँमा राख्ने सजिलो बनाउँछ। तिनीहरूलाई अर्को अर्को कुकुर वा पकाउने कार्यक्रममा प्रयास गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 ठूला पेशाहरू
- 1 कप (240 एमएल) जमे भएका ब्लुबेरी
- 1/3 कप (80 एमएल) ब्राउन शुगर
- 3 चम्मच (45 मिलीलीटर) नींबू रस
यसलाई कसरी बनाउने?
1. धुलाई र ठुलो आचरण। गड्ढो हटाउनुहोस्। एल्यूमीनियम पन्नीमा आडहरू राख्नुहोस् ताकि तपाईं पन्नीलाई गुनार्नु र आडहरू मुकुट गर्न सक्नुहुन्छ।
2. प्रत्येक आशु आधामा जामुन 2 चम्मच (30 मिलीलीटर) चम्मच। प्रत्येकमा चम्मच 2 चम्मच ब्राउन शुगर छिर्ने र नींबूको रस को 1 चम्मच (5 एमएल) छिटो। माथि पन्जा र मुहर माथि।
3. हट ग्रिलमा राख्नुहोस् र 15 देखि 18 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्। एक पटक खोल्नुहोस्। पन्नीबाट दाहिने सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 116 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 6 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 30 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |