यो मेरो पूर्ण मनपर्ने जाने वाला स्टिक रगड हो। यो नुस्खाले जडी बूटीको लागि कल गर्दछ। यदि तपाईंसँग कुनै हातमा छैन भने, केवल सूखे थिम, मर्जोरम, रोसेमेरी, अयगानगो, वा सागर, एक्लै वा तपाईंको संयोजनमा केही संयोजनमा प्रयोग गर्नुहोस्। यो नुस्खाले 4 स्टिकको लागि पर्याप्त मल बनाउँछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच / 30 एमएल कोषेर वा समुद्री नमक
- 1 चम्मच / 15 मिलीलीटर प्याज पाउडर
- 1 चम्मच / 15 एमएल जडी बूटी डी प्रोवेंस
- 2 चम्मच / 10 एमएल मोटे जमीन काली मिर्च
- 2 चम्मच / 10 एमएल सूखे अजल
- 1 चम्मच / 5 एमएल लसुन पाउडर
- 1/2 चम्मच / 2.5 मिलीलीटर मिर्च पाउडर
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल पेपरिका
- 1/4 चम्मच / 1.25 एमएल allspice
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै अवयवहरू र भण्डारणमा एक वाटाइट कन्टेनरमा भण्डारण गर्न 6 महिनासम्म ठुलो, सुक्खा ठाउँमा।
- सबै स्टिकहरूको प्रयोग गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 8 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,167 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |