यो मूसले मीठो र गर्मीको स्वाद जोड्दछ। हल्का वा मध्यम मिर्च पाउडर प्रयोग गरेर तपाईं गर्मी समायोजन गर्न सक्नुहुन्छ। यदि तपाई साँच्चै स्पाइस गर्न चाहानुहुन्छ भने, त्यसपछि एउटा सानो टाँस्ने कोलेन। यो उत्कृष्ट BBQ बीफ रिब को लागि एकदम सही रग रूबल प्रयोग गर्न सकिन्छ। निर्देशनहरूको लागि तल हेर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 कप / 60 एमएल पेपरिका
- 1/4 कप / 60 मिलीलीटर हल्का वा मध्यम मिर्च पाउडर
- 1/4 कप / 60 एमएल
- ब्राउन सुगर
- 1/4 कप / 60 एमएल जमीन कालो मिर्च
- 1 चम्मच / 15 एमएल सेनी
- 1 चम्मच / 15 एमएल लसुन पाउडर
- 1 चम्मच / 15 एमएल नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
1. सबै सामग्रीहरू राम्ररी मिलाउनुहोस्। रकको प्रत्येक पक्षमा लगभग 2 चम्मच / 30 मिलीलीटर को लागी लागू गर्नुहोस्। धूम्रपान नगर्ने र रिब थप गर्नुहोस्। एक हावा तंग कंटेनरमा रमाईलो, सुक्खा स्थानमा 6 महिनाको लागि रमाउनुहोस्।
2. मज्जाको माला प्रयोग गर्न, केवल 1/4 कप / 1/4 कप तेल संग मिश्रण को 1/4 कप, एसिड 1/4 कप एसिड जस्तै चूने वा नीबूको रस या साइडर सिरका, प्लस 2 चम्मच / एमएल को रूप मा संयोजन को संयोजन। पानी। राम्रो तरिकाले भंग नभएसम्म मिश्रण गर्नुहोस्।
रिब्समा हाल्नुहोस्, प्लास्टिक लपेटोमा ढाक्नुहोस् र 6-12 घण्टाको लागि फ्रिजमा खानुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 51 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 7 9 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 1 g |