यो एक क्लासिक दक्षिणी सलाद हो, र यो मूल संस्करण हो। नेभिला सुन्तला मीठो हुन्छन् र नरिवल संग काम गर्दछ। धेरै व्यक्तिले साना मार्शस्लोज्सलाई सलादमा थप गर्दछ, र अन्य फलहरू थप्न सकिन्छ। यसलाई स्याउ, कटाई केले, या आडहरूका टुक्राहरूको साथ प्रयास गर्नुहोस्। अङ्ग्रोसियाका साथ केहि अंगूर वा बेरीज टोस्नुहोस् र यसलाई टोस्स्ड पेकेन्सको साथमा राख्नुहोस्।
यो पनि हेर्नुहोस्
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 ठूलो नेभिला सुन्तला
- 6 चम्मचौं शताब्दी (कन्फेक्शनर्स ')
- 1 1/3 कप नारियल (grated, fresh) या 1 can / 3 1/2 oz। नारियल (फ्लेक्ड)
- 3 चम्मच सुन्तला रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- खुट्टा सुँगुर, सबै बाह्य सेतो झिल्ली हटाउन सावधान रहन। क्रस दिशामा पतली स्लाइसमा काट्नुहोस्, लगभग 1/8 इन्च मोटी।
- एक सेवाको कटोरामा स्लाइसको तेस्रो तह कन्फेक्शनरको शगरको 2 चम्मचको साथ छिराउनुहोस्, त्यसपछि 1/3 कप नरिवल र 1 चम्मच नारंगीको रस संग। तहहरू दुई चोटि दोहोर्याउनुहोस्।
- 1 घण्टाको लागि ताजा।
6 सर्भर बनाउँछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 130 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 20 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |