यो नुस्खा, क्लासिक पुरानो-प्रेमी अदरक स्नप कुकिजको लागि हो, पिला, मक्खन, खैरो रङ, र मसाले बनाइएको।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 3/4 कप आत्म-उकालो आउँदै
- 1 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1 चम्मच
- दालचीनी
- 1 चम्मच
- अदुवा
- 1/4 चम्मच लौंग
- 1 कप ब्राउन शुगर (प्याकेड)
- 3/4 कप अज्ञात मक्खन (नरम)
- 1 अन्डा
- 1/4 कप गुलाब
यसलाई कसरी बनाउने?
- कटोरामा आटा, सोडा र मसलाहरू मिलाउनुहोस् र अलग गर्नुहोस्।
- क्रीम शर्करा र मक्खन। अण्डामा बिरालो र हल्का र चम्किलो हुन्छ। बिरुवामा आउँदो मिश्रणमा बसोबास गर्नुहोस्। 2 घण्टा वा धेरैका लागि चिल।
- पूर्वोत्तर ओवन 375 एफ सम्म
- आटा 3/4-इन्च बलहरूमा, गुणात्मक चिनोमा रोल गर्नुहोस्, र 2 इन्च बाहेक लगभग हल्का तेलको पकाउने पानाहरू राख्नुहोस्।
- चिनियाँमा डुबाइएको गिलासको तलबाट प्रत्येक बल फ्लाट गर्नुहोस्।
- कुकीजहरू लगभग 8 देखि 10 मिनेटसम्म सेट गर्नुहोस्, सेट नभएसम्म।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 29 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 6 मिलीग्राम |
| सोडियम | 30 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |