Pecans यी स्वादिष्ट सानो मक्खन कुकीज अतिरिक्त बनावट र स्वाद दिनुहोस्। कुकुरहरू ओवन बाहिर आउँदा कन्फेक्शनर्सको चिनीमा लुकाइएको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 औंस मक्खन (नरम)
- 1 tablespoon vanilla
- 3/4 कप कन्फेक्शनर्सको शर्क (थप रोलिंगको लागि)
- 2 कप सबै उद्देश्यको आटा (सिफ्ट)
- 2 कप पेकान (कटाई)
यसलाई कसरी बनाउने?
- मक्खन क्रीम र वेनिला मा हलचल। धीरे - धीरे 3/4 कप कन्फेक्शनरों को शर्क र आटा मा काम गर्दछ। कटा पेकान जोड्नुहोस् र आटामा काम गर्नुहोस्। आटा बन्द गर्नुहोस् र एक चौथाईको आकारको बारेमा बलहरू बनाउनको लागि रोल गर्नुहोस्।
- Greased वा नक्कल-रेखांकित बेकिंग पानाहरूमा राख्नुहोस्; 10 मिनेटको लागि 300 F मा बेक गर्नुहोस्, त्यसपछि उचाई 325 एफमा बढाउनुहोस् र 5 देखि 10 मिनेटको लागि सेंकना।
- कुकीजहरू रोकावट पछि कन्फेक्शनर्सको शाइनमा रोल गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 82 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 10 मिलीग्राम |
| सोडियम | 30 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |