यो नुस्खा तपाईंलाई थाहा छ कि तपाईंको फ्र्रेडिंगमा कफी थप्न सकिन्छ र यो चकलेट केक र यो कपडाका कपडाहरू जस्तै Vegan मोच केकमा एकदम सहज छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 / 1 कप (1 स्टिक) डेयरी-मुक्त सोया मार्जारिन
- 3 कप कन्फेक्शनरहरू
- 1/4 कप एस्प्रेसो (राम्रो गुणस्तर)
- 2 चम्मच सादा सादा दूध वा बादाम दूध
यसलाई कसरी बनाउने?
- बिजुलीको मिक्सरको प्रयोग गरी ठूलो मिक्सिङ कटोरामा, सुत्न सम्म डेयरी-मुक्त सोया मार्जिनिनलाई हरायो।
- एक समय मा पाउडर चीनी 1 कप जोड्नुहोस्, स्थिरता सम्म सम्म एस्प्रेसो र सोया दूध को बदलन को शख्सियत र क्रीम हो।
फ्रस्ट डेयरी-फ्रि केक प्रयोग गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 161 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 69 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 31 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |