यो सरल पेक्कन क्रिश्चियन कूकी नुस्खाले स्वादिष्ट नाश्ता बनाउँछ र यो बेकरहरू बनाउनको लागि धेरै सजिलो छ। सबै अवयवहरू सजिलै प्राप्त हुन्छन्, र तयारी समय छोटो छ। पेकान क्रेसटेन्ट कटाई पेकान र कन्फेन्सिनेजरको पाउडर क्यान्ड कोटको साथको मक्खन हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप मक्खन (कोठाको तापमान)
- 1 1/2 कप चीनी (कन्फेक्शनर्स '
- विभाजित )
- 2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1 3/4 कप
- आटा (
- सबै उद्देश्य )
- 3/4 कप पेकान (कटाई)
- 1/4 चम्मच नुन
यसलाई कसरी बनाउने?
- क्रीम मक्खन; धीरे - धीरे 1/2 कप कन्फेक्शनर्सको शाइनमा हरायो। 1 चम्मच वेनिला, आटा, पेकान र नमक जोड्नुहोस्। राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्। 1 देखि 2 घण्टाको लागि क्रिल।
- प्रत्येक कुकीको लागि लगभग 2 चम्मच प्रयोग गरेर क्रससेन्टमा आटा आकृति बनाउनुहोस्। कुकिङ-रेखांकित बकिङ पानाहरूमा कुकीहरू राख्नुहोस् र 18 देखि 20 मिनेटको लागि 300 F मा बेक गर्नुहोस्।
- रकमा कुकीहरू ठिक पार्नुहोस् जबसम्म केवल थोपा न्यानो।
- 1 कप कन्फेक्शनर्स शाइन र 1 चम्मच वेनिला को मिश्रण गर्नुहोस्।
- कन्फेक्शनर्सको शर्करा मिश्रणमा हावाको कुकिलो रोल गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 158 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 20 मिलीग्राम |
| सोडियम | 60 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 16 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |