यी सजिलो नो-बेक चकलेट चिप ओटलमेल कुकीहरू बनाउनको लागी एक तस्वीर हो, र ठूला उपज (लगभग 60) पार्टी वा कुनै अन्य भेलामा अतिथिहरूलाई पूरा गर्न एकदम सही छ। नुस्खा 7 देखि 8 दर्जन कुकिजहरूको ठूलो ब्याचको लागि हो, तर यसलाई आनुपातिक रूपमा घटाउन सकिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 कप शर्करा
- 1 कप दूध
- 1 कप कोकोआ
- 1/4 चम्मच नुन
- 1 कप मूंगफली मक्खन
- 1 कप मार्जिन
- 6 कप दलहरु
यसलाई कसरी बनाउने?
- मार्जाराइन, चीनी, दूध, कोकोआ र नुन, र निरन्तर हलचल, पूर्ण फोडा ल्याउनुहोस्।
- 1 पूर्ण मिनेट को लागि उबाल
- गर्मीबाट हटाउनुहोस् र बाँकी अवयवहरू थप्नुहोस्।
- राम्रो तरिकाले हलचल र spoonfuls द्वारा waxed कागज, पर्ची पेपर या पन्नी मा ड्रप।
तपाईं पनि मन पर्छ
चकलेट चिप्ससँग कुनै बेक कुकीहरू छैनन्
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 73 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 मिलीग्राम |
| सोडियम | 42 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |