यो अनानास सलाद मेरो पसंदीदा फल सलाद मध्ये एक जस्तै - वाल्डोर्फ सलाद । अनानास को बन्द यो ताजा ताजा सेब बन्दूकबाट एक ताजा, टंगनी परिवर्तन दिन्छ।
पिङ्क वा टमाउड पोटका साथ कटा वाले अखरोटहरू प्रतिस्थापन गर्न नि: शुल्क महसुस गर्नुहोस्, र यदि चाहियो भने केही किशमिश वा सूखे क्रेनबेरीहरू थप्नुहोस्।
सलाद बेक्ड ह्याम या पोर्क संग शानदार छ, र यो ठीक गर्न को लागी केहि मिनेट लाग्छ। यदि तपाइँसँग तपाइँको पैंट्रीको अनानास र कुखुराको बट्टाले के गर्न सक्नुहुन्छ भने, तपाईं टेबलमा यो स्वादिष्ट, फल सलादमा मात्र 5 देखि 10 मिनेटमा हुन सक्नुहुन्छ।
सलाद को एक ठूलो परिवार को खाने को लागि या छुट्टी भोजन को लागि सजिलै संग स्केल गरिन्छ। गर्मीको कुकुरको लागि यो उत्कृष्ट छनौट पनि हो। वा यसलाई एक potluck रात्रि संग लिनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 गर्न सक्छन् (20 औंस) अनानास बन्दुक, राम्रो तरिकाले नाली
- 2 कप कटाई कोटरी
- 1/2 कप मोटो कटा भयो बटुआ
- मेयोनेज, नमी, लगभग 1 देखि 2 चम्मच, वा स्वाद गर्न
- 1 चम्मच ताजा नींबू रस
- नमक, स्वाद गर्न
- पत्तियां पत्तियां
यसलाई कसरी बनाउने?
एक कटोरा मा, नालीदार अनानास बन्दुक, अजमेर र अखरोट मिलाउनुहोस्। राम्रो तरिकाले चिन्नुहोस्।
सेवा गर्नु पहिले, नींबूको रस साथै नमकको ड्यास, स्वादको साथमा गहिरो मेयोनेज जोड्नुहोस्। धीरे मिश्रण गर्न अनानास सलाद सामग्री हलचल; लेटी पत्ति वा मिश्रित सलाद ग्रीसमा सेवा गर्दछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
अनानास स्लाइसमा Summertime टुना सलाद
सोर क्रीम ड्रेसिङको साथ सजिलो अम्ब्रोस सलाद
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 23 9 |
| कुल मोटा | 15 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 3 मिलीग्राम |
| सोडियम | 177 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 25 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 5 g |