स्पाइडिंग चिया रूसमा पारंपरिक र धेरै मायालु गरम पेय हो। Tsars को महिमा दिनहरुमा, यो ग्लेमिंग चांदीको नमूने देखि सेवा गरिएको थियो तर, यी दिन, एक ससनी बस ठीक हुनेछ। यो क्रिसमस बिदाहरूको लागि परम्परागत पेय हो।
स्रोत: RusCuisine.com
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 चम्मच ब्ल्याक चाय पत्तियां
- 2 चम्मच क्लोव (पुरा)
- 3 चम्मच नारंगी
- zest (या tangerine)
- 4 पुरा दालचीनी लक्जरी
- 2 चतुर्थ पानी
- 1/2 कप शहद
- 1/4 कप नींबू रस (तातो निचोड)
यसलाई कसरी बनाउने?
- चीजका पातहरू, लौंग, घिमिरे र दालचीनी पट्टेहरू चीजको थोरै थलोमा राख्नुहोस् र माथिल्लो तवरमा बाँध्नुहोस्।
- पानीको 2 वटा चौडाई फोडामा ल्याउनुहोस्, थान जोड्नुहोस्, गर्मीबाट हटाउनुहोस्, र 10 मिनेटको लागि खपत गर्न अनुमति दिनुहोस्।
- हनी र नींबूको रस थप्नुहोस् र सेवा गर्नुहोस्। यो चिया अग्रिम हुन सक्छ र यो कवर र प्रशोधन गरिएमा दुई देखि तीन दिनसम्म राख्न सकिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 82 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 7 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 23 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 0 g |