शिश ताउको चिकन कबाब छ। यो आधारभूत नुस्खाले चिकनको लागि अन्न र पकाउने निर्देशनहरू पनि समावेश गर्दछ। यदि तपाइँ चाहानुहुन्छ भने सब्जियों को स्वादमा थप्न सक्नुहुन्छ। मैले प्याज, हरियो काली र मशरूमको सुझाव दिन्छु।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड क्यूबड चिकन स्तन
- 3 चम्मचहरू
- कागतीको रस
- 1 चम्मच
- जैतून का तेल
- 2 लौंग लसुन, पतला कटा
- 1/4 चम्मच जीरा
- 1/2 चम्मच मिर्च
- 1/8 चम्मच केनी
यसलाई कसरी बनाउने?
1. एक मध्यम कटोरामा, सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस्।
2. फ्रिजमा राखिएको 2-24 घण्टाको लागि चिकन को लागी चिकन अनुमति दिनुहोस्।
3. कुखुरामा राख्ने ठाउँ (प्रत्येकमा लगभग 5 टुक्रा)।
4. 15 मिनेट वा नभएसम्म ग्रिल गर्नुहोस्। खाना पकाउँदा स्किभहरू बदल्न सम्झनुहोस्।
5. चावल, रोटी, र सलादको बिरालोसँग शीश टुकुको सेवा गर्नुहोस्। मजा लिनुहोस्!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 306 |
| कुल मोटा | 17 जी |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 95 मिलीग्राम |
| सोडियम | 92 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 31 g |