यो एक महान बारबेक्यू सस छ कि बारबेक्यू सस जस्तै केहि देख्न छैन। मीठे फलले स्वादले धेरै चीजहरू थप्न सक्छ जुन तपाईं ग्रिल वा धूम्रपान गर्न सक्नुहुन्छ तर कुखुरामा विशेष गरी राम्रो हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 32 औंस (950 एमएल) डिब्बाबंद पीच
- 1 1/2 कप (360 एमएल) सिरका
- 1 कप (240 एमएल) पकाउने तेल
- 1 कप (240 एमएल) ब्राउन शुगर
- 3/4 कप (180 एमएल) मेपल सिरप
- 3 चम्मच (45 मिलीलीटर) नींबू रस
- 2 चम्मच (30 एमएल) डिजोन सरसफाइ
- 2 चम्मच (30 एमएल) कन्नेस्टर्च
- 1 चम्मच (15 एमएल) वर्कसेर्सियर सॉस
- 1 लौह लसुन (मिनिसिङ)
- 1 चम्मच (5 एमएल) दालचीनी
- 1/2 चम्मच (2.5 एमएल) काली मिर्च
- 1/2 चम्मच (2.5 एमएल) ग्राउन्ड अदरक
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ब्लेंडरमा प्युर पीच।
- सानो पानीमा कोस्टस्टर्क घुमाउनुहोस्।
- सससिनमा सबै अवयवहरू जोड्नुहोस् र कम फोडा ल्याउनुहोस्। ज्वारलाई रोक्न प्रायः गर्मीको हिसाब बढाउनुहोस् र 30 मिनेटसम्म उकालो पार्नुहोस्। ठिक गर्न अनुमति दिनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 87 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 13 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |