कुन शाकाहारीले घरको नम्रतालाई माया गर्दैन? (यहाँ 6 कारण छ किनकि वेगान्स धेरै hummus प्यार गर्दछ)। यो एक ब्लुन्डरमा धेरै ताजा लसुन संग बनाइएको एक आसान hummus नुस्खा हो - एक पूर्ण छ छीछी वा लहसुन, सही हुन र थोडा लसुन नमक, बुट गर्न। यदि तपाइँ hummus मनपर्छ भने, यो सजिलो घर बनाएर लसुन hummus नुस्खा प्रयास गर्नुहोस्।
पिशाचको बारेमा कहिल्यै कहिल्यै चिन्ताको आवश्यकता पर्दैन - यो लसुन hummus तिनीहरूलाई हप्ताको लागि हटाउनेछ!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 chickpeas (15 औंस, घिमिरे)
- 6 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 1/3 कप
- tahini
- 1/4 कप नींबूको रस
- 3 चम्मच पानी
- 1 चम्मच प्याज पाउडर
- 3/4 चम्मच लसुन नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
प्याज प्रोसेसर वा ब्लेंडरमा सबै सामग्रीहरू शुद्ध गर्नुहोस्, आवश्यक भए अनुसार पक्षहरू स्क्रैप गर्नुहोस्। तपाईंले चाहानु भएको स्थिरता प्राप्त गर्न तपाईंलाई अझ बढि पानी थप्न आवश्यक पर्दछ।
शान्तिमा आफ्नो घरको लसुन नम्रताको मजा लिनुहोस्, जान्नुहोस् कि तपाईंको सम्वन्धमा धेरै लसुन खाने पछि, कुनै पिशाचको नजीक आउनेछ ...
यो पनि हेर्नुहोस्:
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1702 |
| कुल मोटा | 60 g |
| पागलिएको बोसो | 8 जी |
| असंतृप्त फैट | 20 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 761 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 235 g |
| आहार फाइबर | 48 g |
| प्रोटिन | 77 g |