बंगालीको साथ रात को अन्त, कभी पनि सबसे आसान लावा मिठाई उर्फ। यो एक-मगले असाध्यै क्लासिक रातो मखमली केकको समृद्धि जोड्दछ जसलाई सूल्फले पिघ-इन-तपाईंको-मुलायम संग। सबैले केही सामग्रीहरू लिन्छ - एक चकलेट-कार्ममेल केन्द्रको लागि ट्रेलहरू - एक whisk, तपाईंको मनपर्ने मग, र माइक्रोवेवमा एक मिनेट।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 Tbsp। सबै उद्देश्यको आटा
- 2 Tbsp। चीनी
- 1/2 Tbsp। नचिनेको कोकोआ पाउडर
- 1/8 टस्पेस। बेकिंग सोडा
- 2 Tbsp। तितली
- 1 Tbsp। मोटो-मुक्त दूध
- 1/2 Tbsp। सब्जी तेल
- 1/8 टस्पेस। सेतो सिरका
- केही रातो रातो रातो रङ
- 2 चकलेट ट्र्राबल बल्स
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूला माइक्रो माइक्रोवेभ सुरक्षित मगमा ट्रेलहरू बाहेक सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस्। जबसम्म बल्ल पूर्णतया चिकनी हुन्छ। यदि तपाईं गहिरो रातो रात मनपर्छ भने, अब तपाई अझै थप खाना रङ थप्न सक्नुहुन्छ र राम्रोसँग मिश्रण गर्न सक्नुहुनेछ।
- केक ब्याटरको केन्द्रमा चकलेट ट्राफल बलहरू थिच्नुहोस्। सुनिश्चित गर्नुहोस् कि बलमा पूर्णतया केक ब्याटरको साथ राखिएको हुन्छ।
- केकमा मध्यम 50 डिग्री सेकेन्डको लागि कुकुरलाई पकाउनुहोस्। माइक्रोवेवहरू भिन्न हुन्छन् तर तपाईं यसको खोजी गर्न चाहनुको लागि उठ्ने र स्प्रिंगमा महसुस गर्न खोज्दै हुनुहुन्छ। यो पनि थोडा पक्षबाट टाढा टाढा जानु पर्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 2112 |
| कुल मोटा | 124 g |
| पागलिएको बोसो | 65 g |
| असंतृप्त फैट | 44 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 16 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,692 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 218 g |
| आहार फाइबर | 34 g |
| प्रोटिन | 31 g |