तिनीहरूलाई "बिर्सनुभएको छ" भनिन्छ, तर तपाईले तिनीहरूलाई प्रयास गर्नुहुँदा, तपाईंलाई केहि समयको लागि यो स्वादिष्ट कुकीज सम्झना छ!
नाम "बिग्रेको कुकीहरू" पाक प्रक्रिया बाट आउँछ: तपाइँ "कुकीहरू" को बारे मा "बिर्सनु" र तिनीहरूलाई ओभरभरमा रातभर छोड्नुहोस् (ओवन बन्द गरे पछि, निस्सन्देह!)। कुकीजहरू ओवनमा पकाउन जारी राख्छन् किनकि यसले ढिलो ढिलो गर्छ।
Semisweet चकलेट चिप्स को सट्टा मिनी चिप्स वा टोफि बिट्स प्रयोग गर्न नि: शुल्क लाग्छ। नुस्खाको तल थप विविधताहरू हेर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 ठूलो अन्डा सेतो, कोठाको तापमानमा
- 2/3 कप शर्करा
- नुन को चुरोट
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- एक कप पतला कटा पेकान
- 1 कप semisweet चकलेट चिप्स
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 350 एफ (180 सी / ग्याँस 4)।
- एक कुकी पाना राख्नुहोस् पन्नी र मक्खन संग यो चिकन।
- फोम सम्म अण्डा गोठालोलाई हराउनुहोस्।
- धीरे - धीरे चीनी जोड्नुहोस र अण्डा को व्हाइट को मार को जारी राख्नुहोस जब सम्म उनि कडा चोरी नहीं पकडे।
- नमक र वेनिला थप्नुहोस्। राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्।
- पेकान र चकलेट चिप्समा हलचल।
- चम्मच आटा द्वारा तयार कुकी कुकी पानामा ड्रप गर्नुहोस्।
- कुखुरामा कुकीहरू राख्नुहोस्, र त्यसपछि ओवन बन्द गर्नुहोस्।
- भित्तामा रातभरको कुकिलो छोड्नुहोस् (ढोका राख्नुहोस् ताकि गर्मी धेरै छिटो देखिँदैन) वा लगभग 10 घण्टा।
यदि तपाइँ यी क्लासिक भूल गए कुकीहरू मनपर्थ्यो भने तलको भिन्नता प्रयास गर्नुहोस्।
चकलेट भूल गए कुकीहरू
चीनीको साथमा 3 वटा चम्मचको बिरोध गरिएको कोकोआमा अण्डाको अनुहारमा हराउनुहोस्।
Mint Chocolate Chip Forgotten Cookies
वेनिलाबाट निस्कनुहोस् र 1/2 वटा चम्मचको टाउकोमा अण्डा गोठालोमा एक ड्रप वा हरियो खानाको रंगमा जोड्नुहोस्।
टोफ बिग्रेको कुकीजहरू
दूध चकलेट टाउको बिटहरूसँग चकलेट चिप्स बदल्नुहोस्।
थप चकलेट चिप कुकी व्यञ्जनहरू खोज्दै हुनुहुन्छ?
यी अन्य क्लासिक कुकिजहरू कोसिस गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 45 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 15 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |