मोचा चमकले यी चकलेट ड्रप कुकीहरू एक सुखद कफी स्वाद दिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कपले सबै उद्देश्यको आटा सिफित गर्यो
- 1 चम्मच डबल-अभिनय बेकिंग पाउडर
- 1/2 कप नचिनेको कोकोआ पाउडर
- 1/2 चम्मच नुन
- 1 कप (शून्य 1 चम्मच) दूध
- 1 चम्मच सिरका
- 1 चम्मच बेकिंग सोडा
- 5 1/2 चम्मच मक्खन (नरम)
- 1 कप दाग
- 1 अण्डा (थोपा पिटिएको)
- 1 1/2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- मोचा ग्लेजका लागि:
- 1 1/2 कप कन्फेक्शनर्स 'शाइन
- 2 1/2 चम्मच मक्खन, पिघलिएको
- 2 चम्मचपूजा नचाहिने कोकोआ पाउडर
- 2 1/2 चम्मचों गर्म कफी या एस्प्रेसो (या अधिक, बहाव को लागि)
- 1/4 चम्मच नुन
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनलाई 325 डिग्री फारेनहाइट (165 डिग्री सेल्सियस / ग्याँस 3) ताप्नुहोस्।
- बेकिंग पाउडर, 1/2 कप कोको, र नमक को 1/2 चम्मच संग आटा लिफ्ट।
- एक मापने कप मा, सिरका र सोडा को 1 चम्मच संग दूध मिलाउनुहोस्; छुट्याइएको।
- मक्खन कटोरा क्रीममा 5 1/2 चम्मचको मक्खनमा हल्का र चम्किलो हुन्छ जबसम्म सुस्त थपिन्छ। अण्डा र वेनिला थप्नुहोस् र राम्रो तरिकाले हराउनुहोस्। खानुपर्ने दूध मिश्रण संग वैकल्पिक रूपमा आटा मिश्रणमा मिश्रण गर्नुहोस्।
- डम्प गोले टेबलपुलुलर आटाले अनियमित वा नक्कली कागजमा बेकिंग पानाहरूमा टाँसियो; 10 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, वा कुकीहरू वसन्त पछाडि पछि जब माथि हल्का रूपमा छोइन्छ।
- कुकिज अझै पनि गहिरो छ, उनीहरूलाई मोच ग्लेजको साथ, तल ठोक्नुहोस्, वा तपाईंको मनपर्ने इमिंग वा चमक प्रयोग गर्नुहोस्।
- मोचा ग्लेज़:
- कटाई मक्खनको 2 1/2 चम्मचको साथ कन्फेन्सिनेजरको शङ्कलाई मिलाउनुहोस्, छातीको कोकोआको 2 चम्मच, कफी वा एस्प्रेसो, र 1/4 चम्मचको नुन; राम्रो तरिकाले मिश्रित हलचल।
- बोरोजलिंग वा फैलाउनेका लागि वांछित स्थिरता प्राप्त गर्न थोरै तातो कफी वा तातो पानी थप्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 76 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 10 मिलीग्राम |
| सोडियम | 85 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |