Mustard Vinaigrette Recipe
यो सरसफाइ vinaigrette नुस्खा एक बुनियादी vinaigrette सूत्र र यसको सही मा एक स्वादिष्ट सलाद ड्रेसिङ मा सरल विविधता मध्ये एक हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 कप सलाद तेल (नोट हेर्नुहोस्)
- 1/4 कप सेतो शराब सिरका
- 1 चम्मच दुश्मन
- कोसर नमक स्वाद
- सेतो काली मिर्च स्वाद (वा ताजा जमीन काली मिर्च)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक गिलास वा स्टेनलेस स्टील कटोरामा सरस र सिरका जोड्नुहोस् र उनीहरूलाई छोटो सँगसँगै बिस्कुट गर्नुहोस्।
- तेल र सिजनिंगसँगै दाँया-सिरका मिश्रण राख्नुहोस् एक ब्लेंडरमा र लगभग 10 सेकेन्डसम्म वा पूर्णतया संयुक्त लागि मिलाउनुहोस्।
- एक गिलास कटोरामा स्थानान्तरण गर्नुहोस् र 30 मिनेटको लागि स्वाद दिन को लागी चल्न दिनुहोस्। ड्रेसिङ सेवा गरिसकेपछि तुरुन्तै राम्रो whisk दिनुहोस्।
नोट: यस आधारभूत नुस्खाको लागि "सब्जीको तेल" वा "सलाद तेल" भनी कुनै पनि तेल ठीक छ।
तपाईं पनि कुनै पनि रोशनी, अप्रत्यक्ष-स्वादयुक्त तेल जस्तै जाम, क्यानोला वा सोयाबिन तेल जस्ता प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 186 |
| कुल मोटा | 21 जी |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 10 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 59 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |