यी कुकीजहरू वेनिला र बादम निकायहरूसँग स्वाद हुन्छन्। हावाको चिसो कुकिलो कुकीहरू वेनिला-स्वादयुक्त कन्फेन्सेन्डरको शर्करा मिश्रणमा लुकाइएको छ।
यी कुकीजहरू सर्दिया बिदाको लागि उत्तम छन्। तिनीहरूलाई तपाईंको छुट्टी कुकी सूचीमा थप्नुहोस्।
यो पनि हेर्नुहोस्
Walnut Crescent Cookies
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप मक्खन (नरम)
- 1 1/2 कप शर्क (कन्फेक्शनर्स ', विभाजित)
- 2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस (विभाजित)
- 1/2 चम्मच बादाम निकाल्नुहोस
- 1 3/4 कप आटा (सिफ्ट)
- 3/4 कप बादाम (पतला कटाई)
- 1/4 चम्मच नुन
यसलाई कसरी बनाउने?
क्रीम मक्खन; धीरे - धीरे 1/2 कप कन्फेक्शनर्सको शाइनमा हरायो। 1 चम्मच वेनिला, बादाम निकाल्नु, आटा, बादाम, र नमक जोड्नुहोस्। राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्। Chill।
ओवनमा 300 डिग्री फारेनहाइट (150 डिग्री सेल्सियस / ग्यास 2) गर्मी। नक्कली कागज वा सिलिकन पाना पानाको साथ रेखा पकाउने पानाहरू।
आक्रोशको आकृतिको आकारमा प्रत्येक कुकीको लागि लगभग 1/2 चम्मच प्रयोग गर्दछ। कुकीजहरू तयार पाना पानाहरूमा राख्नुहोस् र 18 देखि 20 मिनेटको सेंकना, वा बोतलमा सेट र हल्का रूपमा हल्का सम्म।
शेष 1 कप कन्फेक्शनरको शर्क र 1 चम्मच वेनिलालाई मिलाउनुहोस्। कन्फेक्शनर्सको शर्करा मिश्रणमा हावाको कुकिलो रोल गर्नुहोस्।
लगभग 5 देखि 6 दर्जन कुकीहरू बनाउँछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 161 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 20 मिलीग्राम |
| सोडियम | 60 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 16 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |