यी फलकोक कुकीजहरू पेकान, मोटे भएका फलहरू र मितिहरूमा भरिएका हुन्छन्, तर नुस्खा एक बिट फरक फरक महसुस गर्दछ। मैले कज्ज्वल रातोका साथ साथै कुकीजमा रातो रातो र हरियो चरिज र किशमिशको प्रयोग गरे।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप शर्करा
- 1/2 कप
- छोटो
- 1 ठूलो अन्डा
- 1 चम्मच
- भेनि निकाल्नुहोस
- 1 3/4 कप सबै उद्देश्यको आटा (सिफेट)
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/2 चम्मच सोडा
- 1/4 कप तितली
- 3/4 कप पेकान (कटाई)
- 1 कप candied चेरी
- 1 कप मिति (कटाई)
- 1/2 कप मिश्रित फलामयुक्त फलहरु र पदहरु
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवन 400 डिग्री। रेखांकन पेपर वा सिलिकॉन पकाउने चटाई संग रेखा पकाउने पानाहरु, वा हल्का हल्का साथ।
- एक मिक्सिंग कटोरा मा एक इलेक्ट्रोनिक मिक्सर संग रोशनी सम्म छोटो र शर्करा क्रीम। अण्डा र वेनिला जोड्नुहोस् र राम्रोसँग मिल्दैन।
- एक कटोरा मा आटा को बारे मा एक चम्मच आटा को फलहरु लाई टस जितें।
- नुन र बेकिंग सोडा संग बाँकी आटा जोड्नुहोस्। क्रीमयुक्त मिश्रणमा सूक्ष्म अवयवहरू थप्नुहोस्, तितलीसँग बदल्नुहोस्।
- कटोरामा फलफूल टाँसिएको आरभ। फसिएको फल र कटा पेकानमा फोल्ड।
- टेबलपोन वा सानो कुकी स्कूपको साथ तयार पाक पानाहरूमा ड्रप गर्नुहोस्, कुकीहरू बीच 1 1/2 1/2 इन्च छोड्नुहोस्।
- 8 देखि 12 मिनेटको लागि पहिला ओवनमा बेक गर्नुहोस् वा बोतसमा खरानी हुन्छ। समय कुकीजको आकारमा निर्भर हुनेछ।
- एक वाटाइट कन्टेनरमा भण्डार गर्नुहोस्।
भिन्नता
- लगभग 1 चम्मच दालचीनी र 1/4 चम्मच प्रत्येक अल्पसंख्यक र अख्तियार को टुकडे को कुकी को लागि बल्लेबाज मा जोडें।
- कुकीजहरू सबै वा आंशिक ब्राउन शुगरसँग बनाउनुहोस्।
- किशमिश, सूखा क्रेनबेरी, या अखरोट सहित केही फल र नट बदल्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 82 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 20 मिलीग्राम |
| सोडियम | 55 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |