म बेक बिक्री र potlucks को लागि यो buttercotch haystacks नुस्खा बनाउन चाहन्छु, किनभने यो यति छिटो र सजिलो छ। तपाईं केवल यो नुस्खाको लागि केही अवयवहरूको आवश्यकता छ, र तपाइँले तिनीहरूलाई माइक्रोभवमा बनाउन सक्नुहुनेछ - अन्तिम मिनेट डेसर्ट वा नाश्ताका लागि एकदम सही।
मिस छैन: चकलेट ह्याटेक्स पकाउनुहोस्
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1-1 / 2 कप butterscotch चिप्स
- 2/3 कप मूंगफली मक्खन
- 3 औंस। Chow mein noodles, broken
- 1/2 कप नमकीन मूंगफली
यसलाई कसरी बनाउने?
- माइक्रोवेव-सुरक्षित कन्टेनरमा बटरकोच चिप्स र मूंगफली मक्खन राख्नुहोस्। 3-5 मिनेटको लागि 50% शक्तिमा हिट। हलचल, र आवश्यक भएमा दोहोर्याउनुहोस्, जब सम्म चिप्स पिघ्यो।
- चिन माइन नूडल्स र मूंगफली मा हलचल, नूडल्स को तोडने को रूप मा तपाईं ऐसा गर्छन।
- मोक्साइड पेपर-लुकाइएको कुकिङ पानाहरूमा गोल गोल टेप्प्लोन्स द्वारा ड्रप गर्नुहोस्।
- कठोर नहुँदा 1-2 घण्टा ताजा गर्नुहोस्।
भिन्नता: 1/2 कप प्यानटप को बदट्टा, मूंगफलीको 1/4 कप र 1/4 कप किशमिशको प्रयास गर्नुहोस्।
Miss Miss: Easy No Bake Desserts
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 40 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 72 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |